Yatakta rol değişimi nedir nasıl yaşanır?


Sekste rol değişimi yaşamak isteyen çiftlere 4 tavsiye

Bilindiği üzere,cinsel ilişki esnasında erkeğin kadın,kadının erkek olduğu seks fantezisine ‘’rol değişimi’’ deniliyor...Yatakta rolleri değişmek çoğu evli çift için hala tabu olsa da,bazı istatistiki veriler,durumun hızla değiştiğini ve çiftlerin bu heveslerini gidermeye çalıştığını gösteriyor.

Bu yazımda;çiftlerin neden rol değiştirme isteği duyduğunu,bu isteklerini nasıl gerçekleştirdiklerini bilimsel temelde ele alacağım.Son bölümde ise, rolleri değiştirmek isteyen çiftlere tavsiyelerim olacak...Hazırsanız başlayalım;

Çiftler neden yatakta birbirlerinin yerine geçmek ister?

Bu isteğin esas nedeni erkek kaynaklıdır...’’Erkekler için zevkli mastürbasyon tüyoları’’ isimli yazımda ayrıntılı olarak ele aldığım üzere,bir erkek gay (eşcinsel) olmasa bile,prostat uyarımından aşırı zevk alır.Hatta anal birleşme esnasında mastürbasyon yaparak orgazm olan bir çok erkek,hayatlarındaki en şiddetli orgazmı yaşadıklarını belirtmekteler.

Esas sebep erkeklerin prostat uyarımı isteği olmakla birlikte,ilişkide pasif olmayı merak eden erkekler veya sekste dominant olmak isteyen kadınlar rol değişimin diğer iki nedenidir.


Rol değişimi nasıl yaşanır?

Erkeğin kadın,kadının erkek olacağı bir fantezi için en gerekli şey belden bağlamalı vibratör veya dildodur...Kadın belden bağlamalı vibratörü beline takar,erkeğin arkasına geçer ve onunla anal yoldan ilişkiye girer.Belden bağlama kemeri olmayan vibratör veya anal tıkaç ile de bu fantezi yaşanabilir ama yeteri kadar gerçekçi olmaz ve zevk vermez.

Bir ek bilgi de vereyim;Gay olmayan erkeğin eşi veya sevgilisi tarafından belden bağlamalı vibratör ile uyarılmasına İngilizce de ‘’pegging’’ denir.


Rol değişimi neden bu kadar popüler oldu?

Yatakta rolleri değişme konulu 1998 yapımı ‘’Bend over boyfriend’’ isimli film,bu fantazinin popüler olmasını sağladı.Filmde gay olmayan ama anal ilişki isteyen bir erkeğin sevgilisi tarafından belden bağlamalı ile tatmin edilmesi,filmi izleyen erkeklere cesaret verdi ve eşleri ile bu isteklerini daha rahat paylaştılar.

Xandria isimli seks oyuncakları üreticisi firmanın verilerine göre,son on yılda erkeğin eşi tarafından becerilmesi amacıyla satın alınan strapon sayısı %300 arttı!

Benzer şeyleri ülkemiz için de söylemek mümkün..Güzelim Güzel’in alt kuruluşu olan Güzelim Shop satış verilerine göre,evli çiftlerin en çok satın aldığı seks oyuncağı belden bağlamalı vibratör ve dildolar.


Rol değişimi yaşamak doğru mu?

Çoğu kadın,kocasının veya sevgilisinin rol değişimi isteğini duyunca şaşırır ve hatta biraz üzülür...’’Acaba kocam gay mi oldu?’’ ilk akla gelen sorudur.Oysa çoğu kez ortada endişelenecek bir durum  yoktur.Çünkü,eşcinsellik bir heves veya tercih değil,hormonal bir sonuçtur.

Bu tür kaygıları bir tarafa bırakıp,erkeğin daha çok zevk almasını sağlamak cinsel hayata olumlu katkı yapar.Ayrıca,her kadının biraz erkek,her erkeğin biraz kadın olduğu gerçeğini hesaba katarsak,bu ilişkiden kadının da farklı zevkler tatması mümkün olabilir.

Straponla rol değişimi yaşayacak çiftlere tavsiyelerim ise şu şekilde;

1- Kaliteli belden bağlamalı tercih edin

Ucuz belden bağlamalı vibratörlerin penis kısmı sert olabilir veya plastik kokabilir,kemerleri ise hemen kopabilir.Bu sorunları yaşamamak için alerji yapmayan,silikondan üretilmiş,ten hassasiyetinde olan kaliteli bir strapon (belden bağlamalı)satın alın.Aşağıda kaliteli bir belden bağlamalı vibratör çeşidinin resmi yer almakta.


2- Alacağınız belden bağlamalı makul büyüklükte olsun

Erkek için kullanılacak belden bağlamalı vibratörün boyu 13-17 cm arası,çapı ise 2-3 cm arası olmalıdır.Bu boy ve kalınlıktan yukarısı genellikle erkeklerin canını acıtır.Belden bağlamalı seçiminde bir diğer önemli konu ise şeklidir...Eğri(curved) şekle sahip vibratörü olan belden bağlamalılar erkekte prostat bezini daha kolay uyarır ve daha çok zevk almaya yardımcı olur.

3- Prezervatifle kullanın

Anal ilişki için kullanılan tüm seks oyuncaklarının (kadın-erkek fark etmeksizin) prezervatif takılarak kullanılmasını tavsiye ederim.Çünkü anal bölge ortam olarak vajina gibi değildir.Vibratörü ilişkiden sonra temizlemek ve hijyen sağlamak prezervatifle daha kolay olacaktır.


4- Mutlaka anal rahatlatıcı veya kayganlaştırıcı kullanın

Evdeki yağ,losyon,vazelin gibi kozmetik ürünler anal kullanım için uygun değildirler.Bu tür kullanım için üretilmiş anal rahatlatıcı kremler ve medikal anal kayganlaştırıcılar kolay birleşme sağlar.Aşağıda hem rahatlama hem kayganlaşma sağlayan kaliteli bir anal rahatlatıcı kremin resmi yer almakta.

Tavsiye;Sitemizin alt kuruluşu olan Mahrem Shop’ta rol değişimi için kullanabileceğiniz kaliteli belden bağlamalı çeşitleri bulunmakta...Mahremiyetinize gösterilen kadın duyarlılığı huzurla alışveriş yapmanıza yardımcı olabilir.

Mahrem Shop ‘’BELDEN BAĞLAMALILAR’’ sayfasına gitmek için linki tıklayabilirsiniz:http://mahremshop.com/urun-kategori/belden-baglamalilar/

Güzelim Güzel Her yönü ile özgün ve yenilikçi kadın sitesi

Scroll To Top