Yılbaşı gecesi için en iyi 7 seks fantazisi!


Yılbaşı gecesi için seks fantezileri neler olabilir?

Seks fantezileri ile ilgili Cinsellik sayfasında 3 yazım daha bulunmakta...Günde yaklaşık iki bin kişi tarafından okunan bu yazılar,çiftlerin seks hayatına renk katmaya yardımcı oluyor...

Bu yazımın konusu ise,Yılbaşı (Noel) gecesi için farklı ve sıradışı seks fantazileri...Eğer yeni yıla zevkin doruklarında girmek ve yeni şeyler denemek istiyorsanız,aşağıdaki fanteziler işinizi kolaylaştırabilir.

Yılbaşı gecesi için seks fantezileri

Patron / Çalışan Fantazisi

Eşlerden birisinin patron,diğerinin çalışan olacağı bir fantezide altın kural;patron olanın (kadın veya erkek),çalışanı ölçülü bir şekilde taciz etmesi ve sürekli bir bahane üretip onunla baş başa kalmak istemesidir.Diğer önemli konular ise,her iki tarafın da iş kıyafeti ile olması ve ofis ortamı yaratılmasıdır.

Patron kelimesi itici geliyorsa,müdür,yönetici,eleman v.b tanımlamaları da kullanabilirsiniz.


Yabancı biriyle seks fantazisi

Dünyanın en büyük seks oyuncakları üreticisi olan Lelo’nun 2015 yılı genel seks anketine göre,tüm dünyada yabancı biriyle seks yapma isteğinde önemli derecede bir artış söz konusu.Eğer böyle bir şey hayal ediyor ama yabancı birini yatağınıza almak istemiyorsanız,her iki tarafından görünümünün baştan aşağı değiştiği bu fantezi tam size göre!

Çiftin birlikte karar verdiği veya bir tarafın sevişmeyi hayal ettiği bir kimlik belirlenebilir.Örneğin;Kadın barda tanıştığı yakışıklı,karizmatik ve olgun bir erkekle seks yapmak istiyorsa,evde bar ortamı yaratılır.Her iki taraf da görünümlerini baştan aşağı değiştirir ve fantezi yaşanır.


Fahişe Fantazisi

‘’Kadınların yatakta istediği en sıradışı şeyler’’ isimli yazımda ele aldığım üzere,kadınların çoğu hayatlarında en az bir kere fahişe gibi olmak ister...Kıyafet,makyaj,seksi içgiyim,argo konuşmalar,seks için pazarlık yapmak,parayı sevişmeden önce almak,erkeği hafif aşağılamak, bu fantazinin olmazsa olmazlarıdır.


Teşhircilik Fantazisi

Ünlü seks terapisti Brett Kahr’ın yaptığı bilimsel bir çalışmaya göre,insanların %19’u sevişirken izlenilmek istiyor veya izlenildiğini hayal edip tahrik oluyor...Eğer bu grupta yer alan bir çiftseniz,yılbaşı gecesi loş ışıkta pencere önünde seks yapmanızı tavsiye ederim.

Evde bu fantaziyi evde yaşamak riskli geliyor ise,şehir manzarası olan güzel bir otelde yılbaşı konaklaması yapıp,güvenle bu hayalinizi gerçeğe dönüştürebilirsiniz.


Üçüncü Fantazisi

Yine Lelo’nun 2015 yılı seks anketine göre,bu yıl dünyada üçlü seks yapan kadınların oranı %20! Ülkemizde böyle bir fanteziyi yaşamak sıkıntılı olsa da,eğer doğru adımları atarsanız uygun partneri bulmanız mümkün.Yılbaşı gecesi için üçüncü erkek veya kadın arayan evli bir çiftseniz,bu fanteziyi gerçekleştirmeden önce ‘’Üçüncü arayan çiftlere 8 tavsiye’’ isimli yazımı okumanızı öneririm.


Fetiş &BDSM Fantazisi

Yılbaşında kırmızı don giymekten sıkılan,yeni ve sıradışı seks fantezisi arayan çiftler için en iddialı fantazidir...Kelepçe,kırbaç,göz bandı,tasma,deri kıyafetler,yüz maskesi bu fantezi için gerekli olan şeylerdir.


Rol Değişimi 

‘’Yatakta rol değişimi nedir,nasıl yaşanır?’’ isimli yazımda detaylı olarak ele aldığım bir cinsel fantezidir...Kadının erkek,erkeğin kadın olduğu rol değişimi(İngilizce’de pegging deniyor) için kaliteli bir belden bağlamalı vibratöre sahip olmanız gerekir.Belden bağlamalıya ilave olarak,cross dressing yapmanız,yani erkeğin kadın kıyafetleri giymesi de gerçekçiliği artırabilir.

Tavsiye;Sitemizin alt kuruluşu olan Mahrem Shop’ta yıl başı gecesi için ihtiyaç duyacağınız seksi kıyafetler ve kaliteli seks oyuncakları bulunmakta.

Mahremiyetinize gösterilen kadın duyarlılığı huzurla alışveriş yapmanıza yardımcı olabilir...Mahrem Shop’a girmek için linki tıklayabilirsiniz http://mahremshop.com

Güzelim Güzel Her yönü ile özgün ve yenilikçi kadın sitesi

Scroll To Top