masturbasyonu cazip kılan 10 neden


Kadınlar neden masturbasyon yapar?

Kadının masturbasyon yapması için o kadar çok neden var ki...Kadın masturbasyonu hakkında bilimsel ve eğlenceli bir yazı kaleme aldık.Umarız beğenirsiniz :)

Sevgilimiz veya eşimizle seks hayatımız gayet sağlıklı olsa da bazen kendimizle baş başa kalmayı ve kendimizi rahatlatmayı tercih ederiz.İlişkimizin önüne geçmemesi koşulu ile,bu durumdan dolayı suçluluk hissetmememiz gerek !

Peki,düzenli ve tatmin edici  bir seks hayatımız olduğu halde neden masturbasyon yaparız?İşte mastürbasyonu cazip kılan nedenler ;

1-Süresini siz belirlersiniz

Partneriniz, parmaklarınız veya kullandığınız başka bir şey. Erken boşalması veya hiç boşalmaması sizin tercihine kalmış J

2-Rol yapma gereği duymazsınız

Ne yalandan zevk çığlıkları atmanıza gerek var,ne de ’’Bende oldum’’ gibi masum bir yalana.

3-Kafanız rahat olur

Prezervatifin hissizliği,doğum kontrol hapının tedirginliği...Kafanız bu tür gereksiz şeylere takılmaz.

4-Pişmanlık duymazsınız

Sabah uyandığınızda ‘’keşke olmasaydı ‘’ demeden, içiniz huzurlu uyanırsınız.

5-Kontrol sizde olur

Nelerden zevk alacağınızı sizden daha iyi kim  bilebilir ki? Bazen sevgilinizle bir kumsalda,bazen birkaç adamla barda.Kimseyle paylaşamadığın fantezileri yaşarsınız.

6-Birisi için ekstra çaba harcamanıza gerek kalmaz

En sevdiğiniz pozisyonda,en sevdiğiniz  şeyleri yaparsınız.Onu mutlu etmek için istemediğiniz şeyleri yapmak zorunda kalmazsınız.

7-Baştan çıkarmaya  gerek kalmaz

Sevgiliniz yorgun,kafası meşgul v.s...Sizin onu ateşlemenize ve sonrasında sekse ikna etmenize gerek yok ! Her şey her an emrinizde J

8-Birisi için ekstra kişisel bakım yapmanıza gerek kalmaz

Ne ağda, ne duş, ne güzel kokular...Sadece siz ve sizin zevkleriniz vardır...

9-Ağrı yok acı yok !

Ertesi sabah bedensel ağrı ve acılar çekmezsiniz.Karşınızdaki her şeyiyle istediğiniz ebatlarda,istediğiniz gibi davranan,canınızı yakmayan birisidir.

10-Tatsız sürprizler yaşamazsınız

Komşuyla sabah karşılaştığında utanıp gözlerinizi kaçırmazsınız.Gece, ateşli,zevkli ama bir o kadar da sessiz geçti çünkü ;)

 

Tüm bu nedenlerden dolayı masturbasyon cazip ve ölçülü şekilde yapmamız normal.. Ama yine de, aşkla yapılan seksin yerini hiçbir şey tutmaz! :) 

Güzelim Güzel Her yönü ile özgün ve yenilikçi kadın sitesi

Scroll To Top