güzel ve seksi bacaklar için


Kim güzel ve seksi bacaklara sahip olmak istemez ki? Mini etek ve kısacık şortları giydiğinizde pürüzsüz görünen bacaklara sahip olmak hiç de hayal değil. Sadece birkaç şey yaparak harika bacaklara sahip olabilirsiniz.

Ilık duşun ardından soğuk su uygulayın. Bu şok etkisi ile kan dolaşımı hızlanacak ve bacaklar sıkılaşacak. Duştan sonra mutlaka bir nemlendirici losyon uygulayın.Kışın, pantolonların içine gizlenen bacaklar da kuruyor maalesef.

Yorucu geçen bir günün ardından, bacaklarınızı yukarı kaldırdığınız bir pozisyonda 15 dakika kadar durun. Bu ağrılarınızı hafifletecek ve şişkin bacaklarınıza iyi gelecek.

Düzenli yürüyüş, koşu ya da bisiklet bacaklarınızı forma sokacak ve oldukça sıkılaştıracak.

Eğer bacaklarınızı traş ediyorsanız, hassas davranarak kalıcı hasarlar oluşturmamaya ve kanatmamaya özen gösterin. Traştan sonra mutlaka nemlendirici kullanın.

Güzel bacaklar için A ve C vitamini ile beraber bol bol sebze tüketmek gerekiyor.Aynı zamanda, sıcak su eklenerek yapılan hazır kahveler de selülitlere davetiye çıkardığından, onları da tüketmemekte fayda var.

Bacaklarınız aşırı kuruduğu zamanlarda, tatlı badem yağını bacaklarınıza masaj yaparak yedirin. Hemen yumuşadığını göreceksiniz. Bacak sıkılaştırmak için uygulayabileceğiniz çeşitli hareketleri fitness videoları sayfamızda bulabilirsiniz.

Güzelim Güzel Her yönü ile özgün ve yenilikçi kadın sitesi

Scroll To Top