yağ yakan içecekler


Bazılarını biliyoruz bazılarını bilmiyoruz. Bakalım hangi içecekler yağ yakımını hızlandırıyor?

Yeşil Çay

Artık birçoğumuz sadece yağ yakımını hızlandırdığı için değil, gerçekten çok faydalı olduğu için bu içeceği tercih ediyor. Sabahları içilen yeşil çay metabolizmayı hızlandırıp güne enerjik başlanmasını sağlıyor. Vücudu taze tutuyor ve kansere karşı koruyor. Günde ortalama 4 bardak içen birisinin yağ yakım hızı ortalama%35-40 oranında artıyor.

Soğuk Su

Tuhaf değil mi? Soğuk su içtiğinizde vücut normal sıcaklığına dönmek için kalori yakar.Yani soğuk su içerek kalori kaybedebiliriz J Hatta kendimize bir iyilik daha yaparak suyun içine limon atıp, cildimizin sıkılaşmasına yardımcı olabiliriz.

Yağsız Süt

Yağsız süt ve yoğurtlar diyet programlarının olmazsa olmazlarındandır. Özellikle bel ve karın bölgesinden kilo verilmesine yardımcı oluyor.

Sebze Suyu

Taze olarak içilen sebze suyunun kilo kaybına ve kalori yakımına yardımcı olduğu biliniyor.Mevsim sebzelerini seçin ve blenderın başına geçin J

Ananas Suyu

Ananasın selülit üzerinde büyük etkisi olduğu kanıtlandı. Yağ yakımını hızlandıran bu içeceği, 15 gün boyunca içip düzenli egzersiz yaparsanız farkı görmemeniz imkansız.

Alışkanlıklarınızı değiştirip, bu sağlıklı içecekleri hayatınıza koyun. Sadece yağ yakmak için değil, gerçekten sağlıklı yaşamak ve hastalıklara yakalanmamak için.

Güzelim Güzel Her yönü ile özgün ve yenilikçi kadın sitesi

Scroll To Top