En iyi parfüm hangisi? 2015 - 2016


En iyi kadın ve erkek parfümleri

The Fragrance Foundation  France (FiFİ)  adıyla bilinen en saygın parfüm kuruluşlarından olan Fransa Parfümcüler Birliği en iyi kadın ve erkek parfümlerini seçti.Bu seçimde parfüm profesyonellerinin ve kullanıcıların oyları birlikte değerlendirildi.En iyi yeni koku alanında sıralama şu şekilde;

Black Opium /YSL /Kadın Parfümü

Yves Saint Lauren ‘in parfüm alanındaki başarılarına yeni bir halka ekleyen koku...En çok beğenilen ve tavsiye edilen kadın parfümü olmayı başaran Black Opium,kısa sürede oryantal kokular arasında kendisine haklı bir yer edindi.Mayhoş biber aroması,kahve,paçuli karışımı olan bu koku doğunun oryantal gizemi ile batının modernist yaklaşımını başarılı bir şekilde harmanlayan bir kadın parfümü Black Opium.


Valentino Uomo /Valentino/ Erkek Parfümü

En iyi erkek kokusu alanında birinci olan Uomo,aynı zamanda en iyi şişe tasarımı ödülünü de aldı.Aslında bir İtalyan markası olan Valentino Uomo,kadınları baştan çıkaran fındık,kahve ve çikolata aromalarının başarılı bir kombinasyonu.Kadınları yerken ve koklarken bile azdıran kahve,çikolata ve fındık kokusunu hamanlayıp parfüm yapınca kadınları etkilemek elbette daha kolay olacaktı ve Valentino Uomo bunu başardı !


La Petite Robe Noire Coutre / Guerlain /Kadın Parfümü

Kadın güzelliği ve bakımı alanında onlarca ödül alan Guerlain, La Petite Noire Coutre ile özel davet ve geceler için kaliteli parfüm arayan kadınları hedeflemiş.Zaten şişe tasarımından da bunu anlamak zor değil.

Meyvemsi aromalar,gül,ahududu ve paçuli’nin özel kombinasyonu olan La Petit Robe Noire Coutre,hem kalıcı hem de fresh parfüm arayan kadınlar için en iyi seçeneklerden birisi!


L’Homme Ideal /Guerlain / Erkek Parfümü

Klasik erkek kokuları arasına girmeye aday en yeni erkek parfümlerinden birisi...Badem ana tonunda olan L Homme Ideal in alt tonları ise tatlı aromalardan oluşmakta.

Kalıcılığı orta seviyede,asil bir koku...


Quelques Notes d’Amour /Yves Rocher / Kadın Parfümü

Tütsülü/odunumsu kokuları seviyorsanız bu parfüm tam size göre! Ana teması yanık odun olan d’Amour’un alt tonlarında  ise gül ve karamel kokuları bulunmakta.Özellikle kış ayları için önerebileceğim bir kadın parfümü.


Mer&Mistral / L’Ocittane /Erkek Parfümü

Yaz için fresh (canlı) koku arıyorsanız hedefi 12 den vurdunuz diyebilirim! Bu özel erkek parfümü,deniz kokusunu ,çam ve selvi ağaçlarının kokusu ile mükemmel şekilde harmanlamış! Yazın ağır kokuların itici geldiğinin farkında olan bir erkekseniz,kadınları Mer &Mistral  ile kolayca etkileyebilirsiniz.


Cuir d’Ange / Hermes/ Kadın Parfümü

En iyi lüks parfüm kategorisinde ödül alan Cuir d’Ange,gerçekten çok özel bir parfüm...Asaleti deri kaplama şişesinden bile belli olan bu parfüm,lüks parfüm üretiminde tartışmasız lider olan Hermes’ ait.İçerik ve aroması hakkında ayrıntılı bilgi almak için Hermes web sitesini ziyaret edebilirsiniz.Hot Miami Sexy Woman

Avusturya'nın dünyaca ünlü cinsel kozmetik ve bakım markası olan HOT firmasının 2016 için en iddialı kadın parfümü diyebilirim...Hot Miami,içeriğindeki saf feromon hormonu sayesinde erkekleri etkilemeye ve elde etmeye yardımcı olan,canlı tonlarda bir parfüm.Hot Miami yaz-kış kullanılabilecek bir koku.Daha baharatlı bir kış parfümü arıyorsanız yine Hot markasının Tokyo isimli parfümünü tavsiye ederim.

Hot Miami ,sitemizin alt kuruluşu olan Güzelim Shop'ta satılmakta.Ürünü incelemek için linki tıklayabilirsiniz 
http://guzelimshop.com/index.php?route=product/product&path=59&product_id=499

Hot London Mysterious Man

Yine Hot firmasının ürünü olan London,gizemli ve sıradışı bir etki bırakmak isteyen erkekler için en iyi parfümlerden birisi.Alt tonları meyve aromaları,ana tonu ise erkek kokusu olan London,kadınları ve kızları etkileyen erkek hormonları (feromon)içermekte.


Sitemizin alt kuruluşu Güzelim Shop'ta satılan Hot London'ı incelemek için linki tıklayabilirsiniz  http://guzelimshop.com/index.php?route=product/product&path=59&product_id=371

Güzelim Güzel Her yönü ile özgün ve yenilikçi kadın sitesi

Scroll To Top