fırçaları tanıyalım


Allık  fırçası: Yuvarlak ve orta büyüklükte bir fırça allık için idealdir.

 

Fondöten fırçası: Bu fırçalar çok çeşitli olarak her yerde bulunabilir. Yassı, geniş ve uçlara doğru azalan, ince kılları olan bir fırça,kolaylıkla uygulama imkanı verir.

 

Pudra fırçası: Allık fırçasından daha geniş ve yuvarlak bir fırça, yüzün bütün bölümüne rahatça uygulama yapmanız açısından ideal olacaktır. Ayrıca yüzdeki fazlalıkları yine pudra fırçası kullanarak almak mümkün.

 

Far fırçası: Far fırçalarından bir tanesi farı tüm göze uygulamak için, ve diğer far fırçası ise far geçişlerini sağlamak için kullanılırsa daha başarılı bir sonuç verecektir. Tüm göze farı uygulayan far fırçasının kılları daha sık , far geçişlerini sağlayan far fırçasının ise; kılları yumuşak ve yuvarlak uçlu olmalı. Bütün bunların yanı sıra, Alt kirpik için kullanılan özel fırçalarda bulunmakta.

 

Dudak fırçası: Ruju daha rahat uygulamak ve hattın belirgin olmasını sağlamak için kullanılır. Bu fırçanın kılları sert ve uçları kesiktir.

 

Kontör fırçası: Allık fırçasına benzer ancak farklı olarak ucu kesiktir.Gölgelenecek alanı daha keskin hatlarla belirlemeye yardımcı olur.

Güzelim Güzel Her yönü ile özgün ve yenilikçi kadın sitesi

Scroll To Top