2014 2015 sonbahar kış bot ve çizme modası


2014 2015 sonbahar kış bot ve çizme trendleri

2014-2015 sonbahar kış bot ve çizme modellerinde geçen sezonun etkileri devam etmekle birlikte,renk ve modellerde bazı farklılıklarda yok değil.Sezonun trend olması beklenen renk ve modelleri neler,şöyle bir göz atalım!

2014 2015 sonbahar kış bot ve çizme modelleri

Ahşap topuk bot ve çizmeler

Son iki üç yıldır trend olmasa da sportif ve enerjik görünmek isteyen kadınların gözdesi olan ahşap topuklar bu kış biraz daha güçlü geliyor! Canlı renk deri ve süetlerin altında kullanılacak olan ahşap topuklar,klasik ve modern yansımaları bir arada sunması nedenleriyle oldukça tarz bir görünüm sağlayacaklar.


Binici çizmesi

2014/2015 sonbahar kış modasında geçen yılın etkileri devam edecek dedik ya,işte bunu tahminimizi kanıtlayan modellerden birisi de binici çizmeleri.Önde gelen moda haftalarında ünlü tasarımcıların 2015 kış modası defilelerini izlerken,sıkça gördüğüm bir detay da,taytla kombinlenmiş binici çizmeleriydi.Binici çizmelerinde geçen kış hakim renk olan siyah,bu kış yine trend renk.Ama,hafta sonu şehir dışı kaçamaklar için bir çift kahverengi binici çizmesi de gardrobunuzda olsun derim J


Avcı çizmesi

Aktif tabanlı avcı çizmesi modelleri son iki yılda olduğu gibi bu yılda trend.Özellikle genç kızların gözdesi olan bu modelin 2015 kışında yapacağı iki sürpriz var! Birinci sürpriz;Cıvıl cıvıl hareketli renkler olacak.İkinci sürpriz ise,metalik etki avcı çizmelerinde de görülecek.


Yarım botlar

Özellikle lace up bot ve çizmelerin vazgeçilmez modeli olan yarım bot,bu kış da şıklık ve rahatlığı sokak modasında ılık bir rüzgar gibi estirip içimizi ısıtacak.Ofis modasında trendy bir görünüme sahip olmak isteyen iş kadınları,lace- up sivri topuk modelleri ekose mini elbise ve eteklerle kombinleyecekler.


Motorcu botları

Özgürlük ve asiliğin sembolü olan motorcu botları 2015 kış bayan modasında yine gözde parçalardan birisi olacak.Büyük tokalı,aktif tabanlı fermuarlı modellerde hakim renkler her zaman olduğu gibi siyah ve kahverengi.


Pastel  renkler

2014 2015 Sonbahar kış modası yazımda özellikle üzerinde durduğum pastel renk yılan ve timsah derisi modeller,bu kış sokaklarda fırtına gibi esecek!Avcı botlarından,uzun çizmelere,yarım botlardan abiye çizmelere kadar hemen tüm modellerde pastel renkler etkisini hissettirecek.

2015 kış modasında out olmasını beklediğim modeller şunlar:

-Püsküllü süet çizme ve botlar.

-Dolgu topuk yarım botlar ve laceup(bağcıklı)modeller.

-Sivri burunlu uzun çizmeler.


Güzelim Güzel Her yönü ile özgün ve yenilikçi kadın sitesi

Scroll To Top