2014 ilkbahar modası


HAREKETLİ PANTOLONLAR

 

2014 İlkbahar/yaz sezonunda hareketli pantolonlar oldukça popüler. Skinny Jean tarzında ya da bol kesim çiçekli, renkli ya da blok renklerden oluşan pantolonlar bu sezon çok revaçta olacak. Renkli pantolonlarınızı yine renkli bluzlarla kombinleyip çok daha enerjik görünebilirsiniz.

 

MOTORCU CEKETLERİ

 

Deri ve Süet Motorcu ceketler 2014 Baharının en trend parçalarından biri. Havalar ısınmaya başladı bile, sadece siyah ya da kahve değil, her renk motorcu ceket alabilirsiniz. Etekle yada pantolonlarla yapacağınız kombinleriniz sokaklarda trend fırtınası yaratacak.

 

ÇORAP VE TOPUKLU AYAKKABI

 

2014 Baharında mini etek, uzun çorap ve topuklu ayakkabı trendini sokak modasında sıklıkla göreceğiz gibi görünüyor. Oldukça stil görünen bu tarza gelin birlikte göz atalım.

 

METALİK ETKİ

 

2014 İlkbahar / Yaz sezonunda ışıl ışıl parlamaya hazırlanın. Önümüzdeki sezonun en göze çarpan trendlerinden biri olan metalik renkler, kıyafetten aksesuara her yerde karşımıza çıkacak.

 

PÜSKÜLLER

Modern şıklık, 2014 Bahar sezonunda püskül modasında hayat bulacak. Elbiselerden eteklere, bluzlardan ceketlere her yerde püsküller göreceğiz.

Güzelim Güzel Her yönü ile özgün ve yenilikçi kadın sitesi

Scroll To Top