2014 ilkbahar yaz modası


2014 İlkbahar/Yaz modası

Haftanın 5 gününü ofiste geçiriyoruz ve Ofis modası rüzgarı estirebilmek için, her sabah aynanın karşısına geçip, hangi eteğin üstüne hangi bluzu giyeceğimizi, hangi ayakkabıyla kombinleyeceğimizi veya takılarımızın ne olması gerektiğini düşünüyoruz.

2014 yılının ilkbahar/yaz döneminde en trend ofis kıyafetleri olan deri montlar ve kombinleri, deri etek ve taytlar, kalem etekler, blazer ceketler, şifon gömlekler ve şık ofis elbiselerine gelin hep birlikte göz atalım…


KISA CEKETLER

2014 İlkbahar/Yaz Sezonunda kısa ceketler dikkat çekiyor. Heme teklerle hem de pantolonlarla kombin edilen küçük siyah ceketlerle çok karşılaşacağız gibi görünüyor.


KEMERLİ ELBİSELER

2014 İlkbahar/yaz sezonunda feminen detaylar oldukça çok çıkacak karşımıza ve elbette kemerli elbiseler Ofiste trend rüzgarı estirmek isteyen kadınların vazgeçilmezi olacak.


BOL PAÇA PANTOLONLAR

Bol paçanın kullanımı 2014 yazında gözle görülür şekilde artacak. Pileli modellerin de dikkat çektiği rengârenk bol paça pantolonlar bu yıl çok gözde. Tiril tiril kumaşların ve her rengin kullanıldığı bol pantolonlardan dolabımızda mutlaka olması gerek…


KISA PAÇALI PANTOLONLAR

Pantolon paçaları bu sezon oldukça kısalıyor. Bol ve uzun pantolonların zıttı kısa paçalı pantolonları görmeye hazırlıklı olun.  Uzun paçaların kıvrılarak kısalması da son derece uygulanabilir bir yöntem..


ÇİZGİLİ

2014 Yaz sezonunda çizginin her türlüsü trend. Çizgileri özellikle çiçeklerle ya da pötikarelerle kombinleyerek oldukça trend görünüme kavuşabilirsiniz.2014 İlkbahar/yaz sezonunda Ofislerimizde oldukça sık karşılaşacağız.


GÖZ KAMAŞTIRAN PİLELER

Bu sezon pileler sadece eteklerle sınırlı kalmıyor. Pileli eteklerin dışında pileli elbiseler ve tunikler 2014 ilkbahar/yaz sezonunda oldukça popüler. Yine bu sezonun gözde modellerinden  olan Crop Top –Kısa Üstlerle veya Crop Ceketlerle kombinlediğiniz pileli eteklerinizle oldukça trendi bir görünüme kavuşabilirsiniz.


MİDİ BOY ETEKLER

Her renk, her desen ve her kumaş Midi Etekler 2014 yaz sezonunda oldukça trend. İster deri, ister şifon, çizgili, kareli ya da düz renkli Midi etekler bu sezon Ofislerimizde de sıklıkla karşılaşacağımız parçalardan.


 

Güzelim Güzel Her yönü ile özgün ve yenilikçi kadın sitesi

Scroll To Top