2015 gelin saçı modelleri


2015 gelin başı trendleri

Nisan 2014 ‘te gerçekleşen New York 2015 Gelin Moda Haftasında(New York Bridal Fashion Week) 2015 gelin başı ve gelin saçı trendleri  belli oldu.Sadece gelin saçı değil,gelinlik modelleri ,gelin aksesuarları ve gelin makyajı trendlerinin de görücüye çıktığı New York Gelin Moda Haftasına dair izlenimlerim kısaca özetleyip,Türk gelin adaylarının kolayca yaptırabileceği şık ve gösterişli gelin saçı modellerinde beğendiklerimi sizlerle paylaşacağım.

Hemen belirtmeliyim ki,2014 gelin makyajında olduğu gibi,2015 gelin makyajında da sadelik ön planda!Çevrenizin ve makyözünüzün tüm ısrarlarına direnip,pastel tonlarda sade bir makyaj yaptırmanızı öneririm.

2105 Gelin saç modellerinde ise,Örgü gelin saçı modelleri 2014 kadar revaçta değil.2015 gelin başında öne çıkan trendler ise ;Atkuyruğu,çiçekli,firkeletli,taçlı tasarımlar olacak.Özellikle file duvaklar,incili ve taşlı taçlar 2015 gelin modasının en göze çarpan trendleri.Tabi ki,saç ve aksesuar tercihinde saç rengi,uzunluğu ve saç tipi en belirleyici etkenler.Bende bu nedenle,tüm saç tiplerine uyan modelleri sizler için derledim.

Hayatınızın bu en anlamlı gününde eşinizin ve tüm davetlilerin hayran bakışlarını üzerinizde görmek istiyorsanız,bu trend modellerden birisi mutlaka sizin için! J

Gelin hep birlikte 2015 gelin saçı modasına bir göz atalım!

2015 Gelinlik Modelleri için şu yazımızı okumanızı öneririz: 2015 Gelinlik modelleri http://guzelimguzel.com/Detay/yasam-tarzi/2015-metalik-gelinlik-modelleri-/401

 

Güzelim Güzel Her yönü ile özgün ve yenilikçi kadın sitesi

Scroll To Top