2016 2017 Sonbahar Kış Modası


2016-2017 Sonbahar Kış Moda Trendleri

2016 sonbaharı ve 2017 kışında  neler moda ,hangi modeller trend olacak ? diye merak ediyorsanız moda haftalarında öne çıkan modelleri derlediğimiz yazımızın devamına buyurun!

2016 -2017 Sonbahar Kış Modasında Neler Var?

Maskülen Takımlar ve Paltolar

İki sezon önce trend olmaya başlayan ancak ülkemizde hak ettiği yere bir tülü gelemeyen makülen(maskülen) modeller,bu yıl yine revaçta!

Takımlar,tek ceket ve paltolar bu akımın etkisini sıkça göreceğimiz parçalar.Özellikle ofis modasında farklı ve sıra dışı bir tarz ile öne çıkmak isteyen bayanlara kesinlikle tavsiye edilir ;)


Pileli Modeller

İstek abiye,ister tek parça mini elbise...İstisnasız tüm önde gelen modacılar bu yıl dökümlü /pileli modelleri çalışmış!

Rahat bir elbiseyle dikkatleri üzerine çekmek isteyen kadınlar ve genç kızlar; Pileli modeller sizi bekliyor! 


Kadifenin Dönüşü

2015/2016 Kış sezonunda pek rağbet edilmeyen kadife,bir yıllık molanın ardından podyumlara muhteşem bir giriş yaptı! Öyle ki,kadife tasarımı olmayan moda evi neredeyse yok!Bazı modacılar kadife&dantel, kadife&deri kombinleri ile çarpıcı bir kontrast yaratmışlar.


Süet Modeller

Son 3 yılın kış modasına adeta damgasını vuran süet elbise ve ayakkabılar 2017 kışında da hakim trendlerden...Hatta bu yıl tasarım yelpazesi o kadar genişlemiş ki,cow girl modeller,maskülen ceketler,baskılı tek parçalar bile çalışılmış.Süet modasına hala mesafeliyseniz,2016-2017 kışı barışmak için sanırım en doğru zaman ;)


Deri Elbiseler

2015 Kış Modasında sıkça gördüğümüz deri pantolonlar bu yıl yerini deri elbiselere bıraktı...Deri mont ve kabanların da eski ihtişamlı günlerine dönüş yaptığını söyleyebiliriz.Tarzınızla fark yaratmak istiyorsanız,tek parça deri elbiselere gardırobunuzda  yer açın derim kızlar!


Kürk Detaylar

Önde gelen modaevleri imitasyon kürk kullanarak harika parçalara imza atmışlar!Paltı,kaban,çizme başta olmak üzere,detaylarda kürk başarıyla kullanılmış.


Metalik Etki

Tamam çoğumuz sevmiyoruz ama,modacılar ısrarla metalik etki akımını devam ettiriyorlar! Aslında metalik modellerin bu şöhreti korumanın en büyük nedeni Oscar başta olmak üzere çoğu özel gecede bazı ünlülerin metalik elbiseler tercih etmesi diye düşünüyorum.

2016-2017 Sonbahar kışında özel bir geceye davetliyseniz bence şık metalik bir abiyeyi deneyin.Pişman olacağınızı düşünmüyorum ;)


Sokak Modası

2017 Kış modasının finalini sokak modası tasarımları ile yapalım...Soğuk kış günlerinde sıcak ve sevimli bir tarz oluşturmak istiyorsanız,Jean parçalara ağırlık vermenizi öneririm.Çünkü sokak modasında trendleri belirleyen tüm moda evleri bu kışın sokak modası için ağırlıklı Jean çalışmışlar.

Kot modellere ek olarak renkli baskılı kaban ve montlar,cow girl stili sivri uçlu çizmeler ve lace-up modeller şıklığınızı tamamlayacaktır ;)

Güzelim Güzel Her yönü ile özgün ve yenilikçi kadın sitesi

Scroll To Top