2016 İlkbahar Yaz Modası


2016 İlkbahar / Yaz Moda Trendleri

2016 İlkbahar& Yaz moda trendleri büyük oranda şekillendi ve genel karakteristik çizgisi belli oldu! 2016 İlkbahar Yaz modasında neler var? Hangi modaevleri nelerle ön plana çıkıyor? Sokak modasında bizleri neler bekliyor? Sorularının cevaplarını birlikte arayalım;

Gecelik Model Elbiseler 

Başlıktan sanırım ne demek istediğimi anladınız...Saten ve ipeğin kullanıldığı tüm gecelik modelleri 2016 yazında sokak modasının ve özel gecelerin göz bebeği olacak!

Alexander Wang,Calvin Klein,Burberry başta olmak üzere gibi dünya modasında belirleyici rol oynayan önemli modaevleri saten ve ipek ağırlıklı gecelikleri dış giyim olarak podyumlarda sergilediler.


Boxy Ceketler

Serin İlkbahar ve Yaz gecelerinde katılacağınız davetlerde şık ve trend bir görünüme sahip olmak istiyorsanız,kıyafetinizi bel hizasında biten bir boxy ceketle kombinlemenizi şiddetle tavsiye ederim!

Prada,Empario Armani ve Sport Box 2016 yaz modasında boxy ceket akımını başlatan moda evleri...


Sutyenli Parçalar

2016 ilkbahar yaz modasını farklı ve sıradışı kılan en önemli nokta,iç giyimin günlük yaşama dahil edilmesi.Az önce açıkladığım gibi,gecelikler elbiseye dönüştü,doğal olarak sütyenler de aksesuar oldu!

Gucci,Dolce Gabbana,Dries Van Noten sutyenli elbise akımının öncüleri...


Açık Omuz Elbiseler

Aslında 2016 kış modasında yer alan bazı modeller,açık omuz ve tek omuzların gümbür-gümbür geleceğinin işaretiydi,tam da öyle oldu!

2016 abiye kıyafet modasının tek hakimi açık omuz ve tek kollu modeller olacak.Peki sadece abiye kıyafetlerde mi açık omuzları göreceğiz?Elbette hayır! Sokak modasında  genç kızlar da spor çizgileri olan açık omuz elbise ve tek parçaları tercih edecekler.


Keten Takımlar

Yaz modası denilince sanırım ketenden söz etmeye gerek bile yok...Çünkü trend olsa da,olmasa da mutlaka hepimizin gardırobunda bir –iki parça keten vardır...

2016 yazının keten modasında şık ve özel tasarımlara imza atan moda evleri ise;Altuzzara ve Diane Von Furstenberg.


Şeffaf ve Tül Elbiseler

Seksi ve cesur kadınların 2016 yazında tercihi transparan tek parçalar ve kısa elbiseler olacak.2016 yazında tüm bakışları üzerinizde toplamak istiyorsanız tül ve dantelli modellere gardırobunuzda şimdiden yer açın derim kızlar!


90’lar modası

90 ‘lı yılların genç kız modası 2016 yazında fırtına gibi esecek! 2015 yazında skinny ‘nin tahtını yüksek bel modellere teslim etmesinden sonra,2016 yazı yüksek bel,şalvar kesim ve geniş omuz modellerin etkisinde geçecek.Şu yazı da ilginizi çekebilir;2016 İlkbahar Yaz Moda Renkleri ve Renk Trendleri http://guzelimguzel.com/Detay/Moda-/2016-Moda-Renkleri-/7967

Güzelim Güzel Her yönü ile özgün ve yenilikçi kadın sitesi

Scroll To Top