Burçlar ve moda


Burcunuza göre giyim tarzınız nasıl olmalı?

Burçların modaya yaklaşımı ve  giyim tercihleri nasıldır?Hangi burca ne yakışır? merak ediyorsanız yazımızın devamına buyrun! :)

Koç burcu nasıl giyinir? 

Koç burcu ateşli yapısı gereği kırmızının tonlarını ve deri detayları kullanmaktan çekinmeyecektir. Kırmızı, bordo gömlek vesiyah deri pantolon, sivri topuklu ayakkabılar dolaplarında mutlaka yer alır. Seksi olmayı her zaman başaran ve koç burçlarının giyim tarzları genelde rahat ve seksidir.

Boğa burcu nasıl giyinir?

Her zaman doğallıktan yana olan boğa burçları giyim konusunda özellikle kaliteli kumaşlara önem verir. Zarif, çekici ve iddiasızdır. Onun şıklığını detaylarda görebilirsiniz.


İkizler burcu nasıl giyinir?

Burçlar ve moda konusunda sınırları en çok zorlayan kesinlikle ikizler burcudur. Birbirinden bağımsız bir sürü parçayı üstünde toplayıp birer ikon olabilirler. Bu konuda yükselen ikizler burcu olan Rihanna en büyük örnektir. Sürekli kendini değiştirir ve yeniler. Zira her şeyden olduğu gibi kendisinden de çok çabuk sıkılır 

Yengeç burcu nasıl giyinir?

Yengeç burçları giyim konusunda sade, klasik ve seksi şeylerden hoşlanır. Ayrıca geçmişe çok düşkün oldukları için hemen her şeye adapte olamazlar. Aldığı kıyafetleri yıllarca giyebilmek isterler. Bu yüzden her zaman moda olan klasik şeylere yönelirler. Özellikle kahve, pastel ve bej tonları vazgeçilmezdir.

Aslan burcu nasıl giyinir?

Hemen her yerde kendisini belli etmekten hoşlanan aslan burçları giyim konusunda da iddialı davranmaktan çekinmez. ‘’Havalı’’ görünmeyi pek severler. Bu yüzden kendisine tepeden tırnağa çok özenir. Saçları her daim bakımlıdır ve markete bile bakımlı gider. Deriler, ışıltılı kıyafetler ve takılar olmazsa olmazlarıdır.


Başak burcu nasıl giyinir?

Özenli ve titiz başak burçları her ne kadar modaya ayak uydurmak ister ama çok bunalmaya gelemez. Çünkü kafasında yapması gereken o kadar iş varken giyime günde yarım saatini harcamak onun için vaki kaybıdır. Kaliteli ve praik olana bayılır. Dolabında aldığı bütün kıyafetler birbiri ile kombin olacak şekildedir. Abartıdan ve gösterişten hoşlanmaz. Zarif ve rahat giyinmeyi tercih eder.

Terazi burcu nasıl giyinir?

Zarafet ve aşkın burcu terazi giyim konusunda belki de ayna karşısında en çok zaman harcayan burçlardan birisidir. Estetik yönü çok gelişmiş olan teraziler nerede ne giymesi gerektiğini çok iyi bilir. Genelde modaya uygun hareket eder. Kendisine her şeyi rahatlıkla yakıştırabilir. Kesinlikle çok zevklidir. En ince detaya kadar kafa yorar. 


Akrep burcu nasıl giyinir?

Dolabınız baştan sona siyah renk mi? O zaman yüksek ihtimal akrep burcusunuz:) Siyah rengi çok seven akrep burçları modayı pek takip etmemekle beraber ne giyse kendisine yakıştırır. Akrep kadını ufak dekolteler vermeyi sever. Makyaj konusunda gözlerine vurgu yapar. Vücut hatlarını belli eden kıyafetleri severler. Siyah, bordo, şarap rengi, kırmızılar ise akreplerin renkleridir. 

Yay burcu nasıl giyinir?

Ne olursa olsun kıyafeti mutlaka rahat olmalıdır. Bir kot bir t-shirt onlar için çok uygundur. Aslında onlara kalsa hep eşofmanla gezebilirler :) giyim  konusunda çok kafa yormazlar. Ama yine de eğer isterlerse çok seksi ve şık olabilirler. Spor yapmayı ve hareket etmeyi çok sevdikleri için rahat giyim onlar için çok önemlidir.

Oğlak burcu nasıl giyinir?

Genelde ciddi ve mesafeli olan oğlak burçları giyim konusunda da ciddiyeti pek bozmazlar. Oğlak erkeği takım elbise giymeyi çok sever ve kendisine çok yakıştırır. Oğlak kadını da ceketler ve gömlekleri günlük hayatta tercih edecektir.  Gelenekselliğe önem veren oğlaklar modaya hemen adapte olamamakla beraber, kıyafet konusunda kaliteden şaşmazlar.

Kova burcu nasıl giyinir?

Zodyak ailesinin asi çocukları kovalar marjinal yönleri ve değişik aksesuarları ile dikkat çekerler. Kesinlikle fark edilirler ve bu çok hoşlarına gider. Fularlar, renkli saçlar, değişik takılar ile bir kovayı nerede görseniz tanırsınız.onlar için ‘farklı ve özgün’ olmak çok anlamlıdır.

Balık burcu nasıl giyinir?

Hayal gücü kuvvetli balık burçları doğallıktan yanadır. Onlar için manevi anlamı olan takılar takmayı da severler. Kendilerine huzur veren renkleri tercih ederler. Yaratıcı oldukları için kendi tasarımları yapar ve severek kullanırlar.

Kızlar,gördüğünüz gibi astroloji ve moda arasında sandığınızdan derin bir ilişki var!

Sevgiyle kalın güzeller :)

Güzelim Güzel Her yönü ile özgün ve yenilikçi kadın sitesi

Scroll To Top