Daha uzun görünmenin yolları


Boyunuzu daha uzun gösterecek 7 yöntem !

Kıyafet ve ayakkabı tercihlerinizde ufak değişiklikler yaparak boyunuzu olduğundan daha uzun göstermeniz mümkün! Basit ve etkili moda hileleri ,kısa boylu kadınları olduğundan daha uzun ve alımlı gösteriyor...

İşte,daha uzun boylu görünmenizi sağlayacak tüyolar!

Kısa boylu kadınlar nasıl giyinmeli,hangi kıyafetleri tercih etmeli?

Monokrom desenler ve metalik renkler tercih edin

Son iki yılın yaz ve kış modasında fırtına gibi esen monokrom desenler,kısa boyu daha uzun göstermek için de ideal! Bu desenlerde yaşanan göz yanılsamaları,kızları ve kadınları uzun boylu gösteriyor.Monokrom desenler denilince ilk akla gelen renkler ise;Gümüş gri,siyah,metalik gri ve duman grisi.


Açık sandalet ve ayakkabılar tercih edin

Ayağı bilek ile bütünleştiren açık model ayakkabılar,bacak boyunu daha uzun göstermeye yardımcı oluyor.Göz,bütün şekilde görünen ayak,ayak bileği ve bacakları olduğundan daha uzun ve seksi algılıyor.


Topuklu ayakkabılar giyin

Herkesin bildiği bu öneriyi vermeye sanırım gerek yok ama ,aklınızda bulunsun istedim kızlar...Kısa boyu daha uzun ve çekici göstermek denilince ilk akla gelen topuklu ayakkabıdır. Eğer aşırı yüksek topuklu ayakkabılarla rahatsız oluyorsanız veya tarzınız değilse,gizli topuk alternatif olarak düşünülebilir.

V Yaka kıyafetler alın

Elbise,T –Shirt,bluz... Eğer kısa boylu bir kadınsanız,0 yaka hiçbir kıyafet giymemenizi tavsiye ederim.Özellikle boyun bölgesi kısa olanlar mutlaka V yaka tercih ederlerse,hem boyunları hem de boyları daha uzun görünür.

Dikey çizgili elbiseler tercih edin

Dikey çizgiler kadını daha ince ve uzun gösterir.Özellikle tek parça dikey çizgili ,desenli elbiseler boyunuzu daha uzun göstermenizi sağlayacaktır.


Etek –Ceket kombinlerinden kaçının

Çalışan bir kadınsanız,ofis ortamında giyeceğiniz diz hizasında etek- ceket kombinleri boyunuzu daha kısa gösterecektir.Bu tür takımlar yerine kısa ceketler veya tek uzun elbiseler tercih etmeniz boyunuzu daha uzun göstermeye yardımcı olabilir.


Saçlarınızı toplayın

Dağınık saç kadını kısa gösterir.Bu edenle saçlarınızı toplayın...Topuz veya örgü saç modelleri daha uzun görünmenizi sağlar,boyun bölgenize derinlik katar.

Sevgiyle kalın güzeller :)

Güzelim Güzel Her yönü ile özgün ve yenilikçi kadın sitesi

Scroll To Top