oje renkleri ve anlamları


Kırmızı Oje

Cazibenin rengi olan kırmızıyı seven kadınlar, ateşli kadınlardır. Kırmızı aynı zamanda gece kıyafetlerinin ve birçok kıyafetin vazgeçilmez bir tamamlayıcısıdır.Kırmızı cesaret ister ve ‘ben buradayım’ demekten çekinmez.

Mavi Oje

Güvenilirliğin ve sakinliğin rengi olan mavi renk biraz da sıra dışılığı anlatır. Mavi ve mavinin tonlarını süren kişiler korkusuz ve kuralları yıkmaya müsaittir.Orijinal kişilikleri vardır.

Bordo Oje

Kırmızının tonlarından olan bordo, bu yılın vazgeçilmez rengiydi.  Klasik ve nostaljik olan bu rengi seçen kişiler geçmişe bağlı ve gücü seven kişilerdir.

Beyaz Oje

Saflığın ve temizliğin simgesi olan beyaz rengi tercih eden kadınlar, doğallıktan hoşlanan samimi kadınlardır.

Siyah Oje

Gerçekçi ve bayağılıktan hoşlanmayan, asi ruhlu kadınların tercihi siyah renkli ojeden yana olacaktır. Bütün kombinlerle uyum sağlayan bir renktir.

Altın Oje

Altın renkli ojeleri tercih eden kadınlar, gösterişi ve lüksü seven kadınlardır. Her zaman parlamak ve bir numara olmak ister ve bunu başarır.

Turuncu Oje

Turuncu ve buna benzer fosforlu renkleri kullanan kadınlar, yerinde duramayan, canlı,sevimli yapılarıyla dikkat çeken kadınlardır. Hayattan keyif alan, kendisiyle barışık ve mutlu insanlardır.

Pembe Oje

Pembe rengi seven kadınlar, çocuk ruhu taşıyan sevimli ve zarif bayanlardır. Aynı zamanda kibar ve prenses gibi yetiştirilmiş olabilirler. Asil bir ruh taşırlar.

Mor Oje

Mor renk bilgelik ve yaratıcılığın rengidir. Bu rengi seven kadınlar, herkesin kolayca anlayamadığı bir ruh halinde olabilir. Gizemli ve insanlık için yaratıcı fikirlerle doludur.

Güzelim Güzel Her yönü ile özgün ve yenilikçi kadın sitesi

Scroll To Top