Akrep burcu erkeği aşk hayatı


Akrep erkeği aşk ve evlilik hayatı

Akrep burcu erkeği özellikleri nelerdir? Akrep burcu erkeği ile nasıl anlaşılır? Akrep burcu erkeği aşk hayatı nasıldır? Akrep burcu erkeği nasıl bir eş olur? Akrep burcu erkeği hangi kadınlardan hoşlanır? Akrep burcu erkeği ile ilgili aklınıza takılan soruların cevaplarını yazımızda bulabilirsiniz.

Karşınızda kendinden emin ve sizi rahatsız edecek derecede keskin bakışları olan bir erkek ile göz göze geldiniz ve o hemen gözlerini çevirdi. O bakışlar sizde nasıl bir izlenim uyandırdı? İçinizi görüyor ve aklınızı okuyormuş gibi miydi? Cevabınız evetse, karşınızdaki adam da bir akrep burcu erkeğiydi.

Onu tanımak ilk başta kolay olmayabilir. Belki çok sıcakkanlı buldunuz, belki dostça yaklaştı, belki de buz gibiydi. Nasıl yaklaşmış olursa olsun emin olmanız gereken tek bir şey var; siz sadece buz dağının görünen kısmını gördünüz. Daha ileri gitmek tehlikeli sularda yüzmeye benzer. Biraz ürküteceği kesin ama bir o kadarda merak uyandırır. Bulacağınız şeyin buna değip değmeyeceğini siz belirleyemezsiniz üzgünüm. Bir akrep burcu erkeği keskin zekası ve akıl almaz hisleri sayesinde kimi nereye konumlandıracağını çok iyi bilir.

Sizinle flört etmeye başladıysa sizde ilgilendiği bir şey var demektir. Hatta belli etmese de oldukça fazla ilgileniyor olabilir. Öyle ki, sizin haberiniz olmadan kütüğünüze kadar öğrenmiş, kardeşinizin okuduğu okulu, lisedeki beden dersi hocanızı bile biliyor olabilir. Hayatta her şeye karşı tutku ile yaklaşan akrepler sıradan duygularla bir ilişkiye başlamazlar. Karşısındaki kişiye karşı güçlü şeyler hissettiklerine inandıkları zaman adım atmayı seçerler.

Karanlıklar ülkesinin prensinin de mutlaka karanlık bir tarafı olacaktır. Hiçbir zaman bilemeyeceğiniz ve sizi ürküten bu karanlık taraftan çok korkmayın. O size değer veriyorsa asla sizi kaybetmeyi göze almaz. Ama bu yönünün üstüne çok fazla gitmemelisiniz. Yoksa hırçınlaşır ve aynı şekilde sizin silahınızla sizi vurmaya kalkışabilir. Unutmayın, akrep burcuna kendisini kötü hissettirdiğinizde belki de bir-iki kat fazla karşılık vererek size bunu ödetmek isteyebilir.

İlişki sırasında gücü elinde tutmaktan hoşlansa da, karşı tarafın güçsüzlüğünü görmekten asla hoşlanmaz. Karşı taraf da en az kendisi kadar güçlü olmalıdır.Bu bakımdan boğa burcu kadınları ile oldukça iyi anlaşabilirler.

Duygusal açıdan kendisini besleyen balık burçları ile de oldukça verimli bir ilişki yaşayabilirler.

Bir yengeç burcu kadını da gizemli yapısı ile akrep burcu erkeğinin çözmek isteyeceği bir kadın olabilir.

Not:Akrep erkeği özellikleri için şu yazıyı okuyabilirsiniz http://guzelimguzel.com/Kategoriler/yasam-tarzi/Astroloji/Akrep-burcu-erkegi-ozellikleri-/478

Güzelim Güzel Her yönü ile özgün ve yenilikçi kadın sitesi

Scroll To Top