Akrep burcu erkeği özellikleri


Akrep erkeği özellikleri

Akrep burcu erkeği genel özellikleri nelerdir? Akrep burcu erkeği karakter özelikleri nelerdir? Akrep burcu erkeği nasıl anlaşılır? Akrep burcu erkeği ile ilgili aklınıza takılan soruların cevaplarını yazımızda bulabilirsiniz.

Akrep burcu erkeği bakışları ile ünlüdür. Bakışlarının altında herkesin anlayamayacağı şeyler gizlidir. Bu bakışlarla insanın içini okuyabilir veya bakışlarından tüm enerjisini, öfkesini, sevgisini, kızgınlığını karşı tarafa aktarabilir.

Akrep burcu erkeği dostluklarına önem verir ve çok güvenilirdir. Oluşturduğu güven nedeniyle herkesin sırrını garip bir şekilde paylaştığı bir kişidir.Arkadaşları tarafından çok sevilmesine rağmen bazen yalnız kalmak isteyebilir.Hayatının her alanında yoğun duygular yaşayan birinin bundan dolayı yorgun düşüp, ara sıra yalnız kalmak istemesini anlayışla karşıladığınız müddetçe hiçbir sorun olmayacaktır.

Genelde yönetici pozisyonlarında çalışmayı tercih ederler. Karizmatik bir liderdir.Eğer o henüz ağzını açmadan onun ne dediğini anlayan bir çalışansanız,şanslısınız. Eğer yönetici olarak çalışmıyorsa yine de belli etmeden insanları yönlendirebilir.

Akrep burcu erkeği mistik ve paranormal konulara karşı ilgi duyar. Hayat-ölüm konuları en çok sorguladığı ve kafa yorduğu konuların başında gelir. Akrep ölümün ve yeniden doğuşun sembolüdür. Yani bir akrep burcunun hayatında çok fazla dönüm noktaları olacaktır. Bir devri kapatıp yeni bir devri başlatması gerekir. Bu onu yeniler ve ona yaşıyor olduğunu hissettirir.

Hayatını ateist olarak yaşayıp bir anda keskin bir şekilde Katolik olmaya karar verebilir. Yani o ne yaşıyorsa kesinlikle uçlarda yaşayacaktır. Bir konu ile ilgileniyorsa,derine ve daha fazla derine inecektir. O konu hakkında her şeyi öğrenene kadar araştıracaktır.

Onu asla tam olarak tanımanıza izin vermez. Bunun üzerine kafa yormayın ve onun dostluğunun keyfini çıkarın. Size hayat konusunda oldukça farklı şeyler söyleyecektir. O sığ konularla ilgilenmez. Her zaman görünenin altında olanla ilgilenecektir.Sığ bulduğu kişileri etki alanına dahil etmez. Bu yüzden çok az dostu vardır.

Not:Akrep erkeği aşk ve evlilik hayatı için şu yazıyı okuyabilirsiniz http://guzelimguzel.com/Kategoriler/yasam-tarzi/Astroloji/Akrep-burcu-erkegi-ask-hayati/479

Güzelim Güzel Her yönü ile özgün ve yenilikçi kadın sitesi

Scroll To Top