Akrep burcu erkeği seks hayatı


Akrep erkeği seks hayatı ve cinsel performansı nasıldır?

Gizemli ve karizmatik akrep burcu erkeğinin seks hayatı,cazibesine karşı koyamayan kadınlar sayesinde bir hayli canlıdır. Çok yoğun cinsel enerjileri vardır. Gençlik yıllarında hayatında fazla kadın olmuş olsa da ilerleyen zamanlarda daha seçici davranabilir.

Akrep erkeği, istediği kadını kolaylıkla baştan çıkarabilir.Bunun için özel bir çaba harcamasına gerek yoktur. Akrep burcu erkekleri aşk oyunlarını iç güdüsel olarak çok iyi oynar.  O sadece ‘bilir’. Bunu nasıl yaptığını sorarsanız yanıt alamazsınız çünkü nasıl olduğunu o da tam tarif edemez. Karşısındaki kadının ne istediğini güçlü sezgileri sayesinde çok iyi bilir. Akrep erkeği birlikte olduğu kadına yatakta her şeyini verecek ve aynısını karşıdan da bekleyecektir. Ama karşıdan beklediği en önemli şey kesinlikle sadakattir. Ona en mahrem şeylerinizi sunmanız onu büyüler.

Akrep burcu erkeği sevdiği kadınla çok tutkulu sevişecek ve kadının aklını başından alacaktır. Birisini sevmek onun için oldukça zordur, bu yüzden sizi seviyorsa şanslı olduğunuzu kabul etmek gerekir.

Her an seks düşünmese de beklemediğiniz şeylerden tahrik olduğuna şahit olabilirsiniz. Ufak bir dokunuş, erotik bir bakış, masum bir öpücük onu bir anda uyarabilir ve kendinizi onun kollarında bulabilirsiniz.Seks yapmak için çeşitli mekanlar ona çekici gelse de, kendini rahat hissettiği bir ortamda seks yapmaktan daha çok hoşlanacaktır.

Akrep yatakta çok farklı şeyler denemekten hoşlanabilir.Bunun için onun beklentilerine karşı çıkmamaya çalışırsanız mutlu olur. Ona saygı duymanızı ve bazen de boyun eğmenizi bekleyebilir. Bu, akrep erkeğinizi oldukça tahrik eder. Merak etmeyin, sizi seviyorsa sizi üzecek bir şeyi yapmayı aklından bile geçirmeyecektir.

Akrep erkeği seks hayatında boğa kadınları ile büyük uyum sağlayabilir. Tam dişi olan boğa kadınları akrep erkeğini cinsel anlamda doyuma ulaştırabilir.

Yengeç burcu kadınları ve akrep burcu erkeği su grubu olduklarından dolayı birbirlerinin beklentilerini anlayan uyumlu bir çift olurlar.

Akrep erkeği aşk ve evlilik hayatı için şu yazıyı okumanızı öneririz http://guzelimguzel.com/Kategoriler/yasam-tarzi/Astroloji/Akrep-burcu-erkegi-ask-hayati/479

Güzelim Güzel Her yönü ile özgün ve yenilikçi kadın sitesi

Scroll To Top