Akrep burcu hangi burçlarla iyi anlaşır?


Akrep burcu hangi burçlarla uyumludur ?

Astroloji ailesinin sezgisel çocuğu akrep burcu hangi burçlarla anlaşır, hangi burçlarla anlaşamaz merak ediyorsanız yazımızın devamına buyurun :)

Su grubundan olan akrep burcu yine kendi niteliğinde olan balık ve yengeç burçları ile çok iyi anlaşır. Su grupları genel olarak hisleri kuvvetli ve empati yapabilen burçlardır. Bu yüzden sezgisel olarak birbirlerini anlamakta hiç zorluk çekmez ve uyumlu olurlar. 

Toprak grubundan olan boğa, oğlak ve başak burçları güvene önem veren, garantici burçlardır. Anlık zevkler yerine geleceği daha çok düşünürler. Bu yüzden akrep burçları toprak grubundan olan boğa, oğlak ve başak burçları ile yine uyum içinde olacaktır. Boğa burcu aslında akrep burcunun zıt burcudur ancak beklentileri benzerdir ve birbirlerini tamamlarlar. Arada bazen inatlaşmalar olsa da çok tutkulu bir çift olurlar.

Ateş grubundan olan aslan, koç ve yay burçları akrep burçları ile anlaşmakta zorluk çekebilir. Akrep temkinlidir ve risk almayı sevmez. Heyecanlı ve yerinde duramayan aslan, yay ve koç burçları için bu durum biraz sıkıcı olabilir. Ayrıca sadece kendilerini önemseyen bu burçlar yine akrep burcu ile uyum sağlayamayabilir. Birbirilerine şans verebilirlerse beraber öğrenecekleri çok şey olan güzel bir ilişki ortaya çıkacaktır.

Hava grubundan olan kova, terazi ve ikizler burçları akrepler için güven uyandırmayan burçlar olacaktır. Akrep ise onlar için çözülmesi gereken bir sır gibi görünebilir. Akrep güvenmediği ve tanımadığı kişiler ile konuşmazken, hava grubu burçlar için herkes birer arkadaştır. Bu yüzden uyumsuzluklar olabilir. Karşılıklı saygının olduğu yerde çok uyumlu ilişkiler kurabilirler. 

Akrep burçları evlilik hayatında en çok boğa, yengeç ve balık burçları ile iyi geçinirler ve ideal çift olurlar.

Zor bir insan olan akrep burçları kariyer hayatlarında istediği herkes ile anlaşabilir. Aslında bu durum biraz onun kontrolü altındadır. İyi niyetli olmayan, çıkarcı insanları anında fark eder ve tahammülü yoktur. Bu nedende işini özveri ile yapan başak ve oğlak burçları ile anlaşacaktır

Güzelim Güzel Her yönü ile özgün ve yenilikçi kadın sitesi

Scroll To Top