Akrep erkeğini etkilemenin ve elde etmenin yolları


Akrep erkeğini aşık etme yöntemleri

Su grubu burçlarından olan akrep , duygusal ve sezgisel  bir burçtur.Akrep erkeğini kendinize bağlamak ve aşık etmek istiyorsanız aklınızın bir kenarında onun bir kahin olabileceği gerçeği bulunsun:)

Akrep burcu denilince hep cinsellik akla gelse de, bir akrebi eşsiz kılan seksten başka çok daha iyi özellikleri vardır.Burçların derin ve sezgisel çocuğu akrep erkeğini etkilemek ve elde etmek istiyorsanız yapmanız ve yapmamanız gerekenler şunlar;

Kontrollü olun

Akrep burcu genel anlamda oto kontrolü ile ünlüdür.En zor anlarda dahi duygu ve düşüncelerini kontrol edebilir.Eşi veya sevgilisi olmak istiyorsanız,sizin de bu alanda yetenekli olmanızı bekler.Alkol,rehavet,boş bulunma,patavatsızlık gibi nedenlerle kontrolünü kaybeden insanlara asla tahammülü yoktur.

Dedikodudan uzak durun

Akrep erkeği ile ilk buluşmada yapmamanız gereken en önemli şey dedikodudur.Herkesin sırrını paylaşmak için can attığı akrep ,çevresindeki hemen herkesin bir sırrını bilir ama asla dedikodu yapmaz.Dedikodu yapan insanları sokmaz ama bir bahaneyle kaçıverir akrep :)

Mistik ve derin konulardan konuşun

Sezgisel yanı güçlü olan akrep erkeğinin; astroloji,uzay,dinler tarihi,ölüm,mitoloji gibi mistik alanlara yatkınlığı oldukça yüksektir.Akrep erkeğini etkilemek istiyorsanız bu konulardan konuşmayı tercih edin.


Yüzeysel tavırlardan ve sohbetlerden kaçının

Akrep erkeği derinlerin adamıdır.. Sığ ve yüzeysel insanlarla yakınlaşmaz,hatta onlardan uzaklaşır. Akrep kadını da,erkeği de kafayı taktığı bir şeyin dibini bulmadan rahat edemez :) Onunla popüler,magazinel,gelip geçici şeylerden konu açıp yakınlaşacağını hayal eden çoğu kız hayal kırıklığına uğrar ve kaçıp giden akrep erkeğinin ardından ;‘’ne oldu yaa,ne güzel konuşuyoduk!’’ derler :))

Üzerine gitmeyin

Akrep erkeğini tanımak için sürekli sorular sormanız,onun her yönünü bilmeye çalışmanız sizden soğumasına neden olur...Akrep erkeği biraz gizemlidir ve hep bu gizemi korumak ister.Çok az kişiye her şeyini anlatır.

Onu ilgi ve sorularınızla boğarsanız,özel alanının tehdit edildiğini düşünen bir akrep gibi iğnesini çıkarıverir ,aman dikkat kızlar ! :)

Şu yazı da ilginizi çekebilir;Akrep erkeği yatakta nasıldır? http://guzelimguzel.com/Detay/astroloji/Akrep-burcu-erkegi-seks-hayati/508

Güzelim Güzel Her yönü ile özgün ve yenilikçi kadın sitesi

Scroll To Top