Aslan burcu erkeği seks hayatı


Aslan Erkeği cinsel performansı nasıldır,yatakta nelerden zevk alır?

İhtişamlı ve sahip olduğu her değerle övünmeyi pek seven aslan erkekleri sekste nasıldır?

Lider olmayı seven aslan burcu erkekleri yatakta da iplerin kendi ellerinde olmasından hoşlanacaktır. Sizi yönetmek isteyecek ve aynı zamanda size tüm enerjisini vererek yoğunlaşacak, sizi havalara uçurmak isteyecektir. Bunu da başaracaktır tabi ki :) Gecenin sonunda zaferi kazanmış bir edayla size ‘’nasıldım?’’diye sorarsa lütfen ona ‘’harikaydın bitanem!’’ diyin.O bu zaferin sarhoşluğunu yaşadığı müddetçe sizin için her şeyi yapabilir.İçinde art niyet olmayan çocuk gibidirler, sadece çok ilgi,çok övgü, çok onay beklerler.

Ona göre kendisi kesinlikle reddedilemezdir. Bu yüzden yatakta ilk adımı atmaktan çekinmez. Aslan erkekleri yatakta kesinlikle çok baştan çıkarıcı davranacaktır.Ona kapılmamak elde olmasa da biraz sabretmenizi öneririm. Çünkü kadınını kovalamaktan çok büyük keyif alır.

Eğer aslan burcu erkekleri ile ciddi bir ilişki düşünüyorsanız, gururunu kırmamanızı öneririm. Bir kez kırıldığında toparlanmakta güçlük çekebilir.

Aslan burcu erkekleri hayatta keyif alarak yaşamaktan çok hoşlanır. Keyif aldığı konuların en başında da seks gelecektir. Bu yüzden aslan burcunu yatakta çıldırtmak isteyen kadınlara bazı tavsiyelerimiz var. Öncelikle kendine ve bakımına düşkün aslan erkekleri karşısında bakımlı kadınlar görmekten hoşlanır. Kokunuzla,kıyafetinizle, kadınsılığınızla onu büyülemeniz gerekir.  Kaliteli olan ve bayağı olmayan şeyler ilgisini çeker.

Sıcakkanlı,onun her anlattığını dinleyen, samimi kadınlara adeta bayılır, açıldıkça açılır.

Yay burcu kadınları onu yatakta şaşırtan kadınlardır, bu yüzden onlarla oldukça iyi anlaşabilirler.

Boğa burcu kadını ve aslan burcu erkeği cinsellik anlamında oldukça uyumlu olabilirler.Boğa burcu kadını aslan burcu için tam dişidir.

Kova burcu kadınları ile zıtlaşsalar da aralarındaki çekim inkar edilemez ve sıra dışı deneyimler yaşayabilirler.

Not:Şu yazı da ilginizi çekebilir ; Aslan Burcu Erkeği Aşk Hayatı http://guzelimguzel.com/Kategoriler/yasam-tarzi/Astroloji/aslan-burcu-erkegi-ask-hayati-/473

Güzelim Güzel Her yönü ile özgün ve yenilikçi kadın sitesi

Scroll To Top