Aslan burcu hangi burçlarla iyi anlaşır ?


Aslan burcunun anlaştığı burçlar

Burçlar kuşağının ihtişamlı çocuğu aslan burçları hangi burçlarla anlaşır, hangi burçlar ile geçinemez, merak ediyorsanız, yazımızın devamına buyurun :)

Aslan burçları ateş grubu olup sabit nitelik taşımaktadır. Astrolojik anlamda yaşam enerjisini ifade eden ateş grubu olan diğer burçlar;  koç ve yay burcudur. Dolayısı ile aslan burcu yay ve koç burçları ile anlaşacaklardır. Hayata benzer yerden bakan ateş grubu burçlar heyecanları ve cesaretleri ile göz önünde olmaktan hoşlanan burçlardır.

Hava grubundan olan kova, terazi, ikizler burçları da aslan burcunun görkemine ve saf kalbine hayran kalacaktır. Hava ateşi körükler, bu nedenle bu burçlar ele ele verdiklerinde istedikleri her şeye ulaşabilirler. Kova aslan burcunun zıt burcudur ve hayata tamamen zıt pencerelerden bakarlar. Ama buna rağmen birbirlerini tamamlayan bir çift olurlar.

Toprak grubundan olan boğa, başak ve oğlak burçları aslan burcunun tabiatını anlamakta zorlanabilir. Aslan burçları için de boğa, başak ve oğlak burçları biraz hesapçı görünür. Ama eğer birbirlerini anlamaya çalışırlarsa çok şey öğrenirler. Toprak grubu burçlar aslan burcunun ayaklarının yere daha sağlam basmasını sağlarlar. Aslan burcu da boğa, başak ve oğlak burçlarının daha fazla risk alması gerektiğini öğreterek hayatı dolu dolu yaşamaları için gereken enerjiyi onlara verir.

Su grubundan olan akrep, yengeç ve balık burçları aslan burçlarına biraz göre pasif görünebilir. Duygusal anlamda kendini garantiye almadan yanaşmayı tercih etmeyen akrep, balık ve yengeç burçları, aslan burcunu hovarda ve çocuksu görecektir. Eğer birbirlerini tanımak isterlerse aslan burcu hassas su grubundan çok şey öğrenecektir ve su grubu olan balık, akrep, yengeç burçları ise kendilerine daha çok güvenip ön plana geçmekten korkmamayı deneyimleyebilirler. 

Aslan burcu evlilikte en iyi yay ve koç burcu ile anlaşır. Kova burcu ile inat etmezlerse birbirlerini çok iyi tamamlayan bir çift olabilirler. 

Aslan burcu iş hayatında parlayan yıldız olmak ister ve onun ışığına gölge getirmeyecek kişiler ile çalışmayı sever. Kariyer hayatında onun yönlendirmesine uyum sağlayacak terazi, ikizler ve yay burçları ile iyi anlaşırlar.

Güzelim Güzel Her yönü ile özgün ve yenilikçi kadın sitesi

Scroll To Top