Aslan erkeğini etkilemenin ve elde etmenin yolları


Aslan erkeğini aşık etme yöntemleri

Güç,ihtişam ve gösterişin mabedi sayılan aslan erkeğini etkilemek ve elde etmek için biraz çaba harcamanız gerekecektir...

Erkek / kadın fark etmeksizin, aslan burçları güç ve gösterişi severler.Yalnız bu gösteriş,avam bir zevkin sıradan yansımalarını içermemelidir.Asil ve alt yapısı güçlü bir ihtişam aslan erkeği için vazgeçilmezdir.

Aslan erkeğini nasıl kendime bağlarım? diyorsanız,işte cevaplar! :)

Tarzınız olmalı

Aslan erkeğini  giyim,aksesuar,parfüm gibi karakteristik şeyler etkiler.Özellikle kaliteli ve gösterişli bir elbise ilk buluşmada kesinlikle üzerinizde olmalı. Aslan erkeği ,kadını baştan aşağı dikkatlice süzer.Kendisi şık ve kaliteli giyindiği için kadınının da bu şekilde giyinmesini ve belirli bir tarzı olmasını ister.Ama aslan erkeğini etkilemek uğruna,markalı neyiniz varsa takıp takıştırmayın :) Uyum ve asalet aslan erkeği için çok önemlidir.

Egosunu okşayın

Eee ne olsa ormanın kralı o! :) Aslan erkeği,gücünü,bilgisini ve karizmasını onaylayan kadınlardan kolay etkilenir.Tüm erkekler için egolarının okşanması önemlidir ama,aslan bu iltifatlara daha kolay cevap verir.

Görüş ve fikirlerini sorun

Liderlik özellikleri ağır basan aslan erkeği kontrolcü ve müdahalecidir.Bu yönlerine isyan eden bir kadın ile aşk ve evlilik aslan erkeğinin başına gelebilecek en son şeydir :)

Kendinizi ezdirmeden,kişiliğinizden ödün vermeden, aslan erkeğine alacağınız kararlar konusunda danışmalı, görüş ve yorumlarını almalısınız.Bu sayede, aslan burcunun analitik yönünden yararlanıp daha isabetli adımlar atabilir, hem de onu etkileyebilirsiniz.Anlayacağınız; bir taşla iki kuş ;)


Sözünü kesmeyin

Aslan erkeğini delirtmek mi istiyorsunuz? Ya onun anlattıklarına kayıtsız kalın,ya da sözünü kesin :)) Bu iki davranış Aslan burçlarını öfkeden kudurtur.Ciddiye alınmadığını veya dala geçildiğini hisseden bir aslan,avının üstüne atlamaya hazırlanmış gibi bir beden diline bürünür.

Anlatsın,konuşsun...İlgiyle dinleyin,arada sorular sorun, onu takdir edin...Başkaca bir şey yapmanıza gerek kalmayacaktır.Ama dikkat etmeniz gereken en önemli konu;Sakın sahte ve yapmacık tavırlar sergilemeyin! 

Laubali olmayın sokak dili kullanmayın

Saygı konusunda Aslan erkeği çok hassastır.Karşısındakine sonsuz saygı ve muhabbetle yaklaşan aslan erkeği,karşısındakinden de aynısını bekler.

Argo deyim ve sözcükler,gereğinden fazla bedensel temas, samimiyeti artırayım derken,aslan erkeğinin sizden kaçmasına neden olabilir,aman dikkat :)

Şu yazı da ilginizi çekebilir; Aslan erkeği aşk ve evlilik hayatında nasıldır? http://guzelimguzel.com/Detay/astroloji/aslan-burcu-erkegi-ask-hayati-/473

Güzelim Güzel Her yönü ile özgün ve yenilikçi kadın sitesi

Scroll To Top