Aslan kadını özellikleri nelerdir?


Aslan burcu kadını kişilik özellikleri 

Çok şık, havalı ve kendinden emin bir kadın ile aynı ortamdasınız, konuşmak istiyorsunuz ancak onun heybetli duruşunun karşısında değil konuşmak, yanından geçmek bile mümkün değil. Karşınızdaki güçlü bir aslan burcu kadını olmasın? Muhtemelen ta kendisi ile karşı karşıyasınız. Hemen pes etmeyin ve onun ışık saçmasına fazla takılmayın. Kendi içinde son derece kırılgan bir yapıya sahiptir, bunu da belli etmez. Kalbinde herkese yetecek kadar sevgi vardır. Eğer onu kazanırsanız kendinizi kral ilan edebilirsiniz. Ne de olsa o bir kraliçedir ve ancak bir kral ona layıktır. 

Aslan burcu astrolojide güneş ile temsil edilir. Güneş ışık saçar ve onun olduğu her yer aydınlanır. İşte aslan burcu kadınları da tıpkı güneş gibi parlamak, dikkat çekmek ister. Çok iyi ve cömert bir dosttur. Onun gücünü her zaman yanınızda hissedersiniz. Sevdikleri için değerli hediyeler almaya bayılır. Aynı şekilde kendisine gelen değerli hediyeler de onu havalara uçurur. 

Aslan burcu kadını her daim ilgi çekecek kadar şık görünmek ister. Evinde temizlik yaparken bile kollarında bileklikler ve kulağında altın küpelerini görebilirsiniz. Şaşırmayın ve keyfini çıkarın. 

Aslan burcu kadınlarının kişilik özelliklerinden birisi de gerçekten dürüst olmalarıdır. Yalan söylemeyi beceremez ve gururlarına yediremezler. Ama şaşırtıcı bir şekilde sahne sanatları da aslan burcunun ilgi alanlarındadır. Taklit yetenekleri oldukça gelişmiştir. Kolayca rol yapar ve ortamı neşelendirirler. 

Dost seçerken çok dikkatli davranırlar. İyi niyetli oldukları için kolayca kandırılabilirler. Cömert oldukları için de kullanılmaya müsait gibi dururlar ama o bir kez hataya düşer. Sonrasında ise kendisini kullanan kişileri hayatından çıkarır ve yoluna devam eder. 


Aslan burcu kadını aşk hayatı

Aslan burcu kadını aşk ilişkilerinde güçlü bir kişiliğe sahiptir. Karşısındaki kişiyi elinin içine almak isteyecektir. Ancak karşısında ona sadık olmakla beraber kişiliğinden ödün vermeyen güçlü bir karakter görürse ona teslim olur. Teslim olduktan sonra asil ve uysal bir kedi olarak ilişkisini sürdürür :) Bir şeye kızıp sinirlendiğinde yine kükreyen bir aslan olarak karşınızda bulabilirsiniz. Ama telaş etmeyin, sakin bir yapısı vardır.

Aslan burcu parayı sever ve parayı lüks yaşamak için kullanır. Fazla cömerttir. Karşısındaki kişiyi hediyelere boğar. Bu jestlerin karşılığını da görmek ister. Aşık olduğu kişi ile gezmek, sosyal ortamlarda bulunup kendini göstermekten zevk alır. Aşık olduğunda da gösterişinden ödün vermeyeceğini bilmeniz gerekir. 

Aslan burcu kadını ilişkilerinde sadıktır. Aldatmayı, yalan söylemeyi asla kendine yediremez. Karşısındaki kişinin en ufak bir yalanını yakalandığında da son derece kırılır. Seviyorsa şans verir.  Ancak daha büyük yalanlara tahammül edemez ve ne kadar severse sevsin ipleri koparır. 

Aslan burcu kadınları kendisine bakan, hoş görünüme sahip erkeklerden hoşlanır. Erkeği de en az kendisi kadar dikkat çekmelidir ve aslan burcu kadını onunla gurur duymalıdır. 

Aslan burcu kadını cinsel hayatı

Aslan kadınları yatakta da oldukça ateşlidir. Karşısındakini büyüler ve adeta şov yapar. Erkeğinin ona hayran hayran bakması onu tahrik eder.  Gücünü ve yeteneğini sergilediği yerlerden birisi de yataktır. Değişik fantezileri vardır. Bu fanteziler arasında farklı kılıklara girmek de bulunabilir. Rol yapabilme kabiliyetleri ile karşısındaki kişiye bambaşka insanlar olarak davranıp onları çıldırtabilir.  

Seksi ve kaliteli iç çamaşırlarına bayılır. Aslan burcu kadınınızı mutlu etmek, şımartmak ve seks hayatınıza renk katmak isterseniz ona lüks ve seksi iç çamaşırları hediye edebilirsiniz. 

Aslan burcu kadınlarının anlaştığı burçlar arasında yay, koç, terazi bulunur. Kova burcu ile zıtlaşarak anlaşabilirler ve tutkulu beraberlikler yaşarlar. 

Güzelim Güzel Her yönü ile özgün ve yenilikçi kadın sitesi

Scroll To Top