Ay burcuna göre erkekleri etkilemenin yolları


Erkekleri Ay burcuna göre etkilemenin ve elde etmenin yolları

Hepimizin doğduğu gün ve saate göre çıkarılan doğum haritalarında ay burcumuz, venüs burcumuz ve diğer önemli kişisel gezegenlerin temsil ettiği evler ve burçlar bulunmaktadır. Astroloji haritaları insanın kişiliği hakkında önemli veriler vermektedir. 

Güneş burcumuz doğduğumuz ay içerisinde güneşin hangi burçta olmasına bağlı olarak değişir. Karakterimiz genel olarak güneş burcumuzdan gelir. Ay burcu ise iki buçuk günde bir değişir ve ruhsal dünyamızı, duygusal yönümüzü, dürtülerimizi temsil eder. Daha çok nasıl hissettiğimiz ile alakalıdır. 

Erkekler kendi duygularına uyum sağlayan ve onları anlayan kadınlardan çok hoşlanırlar. Bu yüzden bir erkeğin sadece burcunu bilmek, onun hakkında tahmin yürütebilmek için çok yeterli değildir. İşte ay burcuna göre erkekler :)

Ay koç burcunda

Ay koç burcunda çok rahat etmez, ani duygu patlamaları verir. Karşınızdaki erkek çabuk sinirlenen bir yapıda olabilir. Eğer ay burcu koç olan bir erkekten hoşlanıyorsanız onun dominant kadınları ilgi çekici bulduğunu söylemeliyim. Seksi, cesur ve liderlik yönü kuvvetli olan kadınları sever.

Ay boğa burcunda

Ay boğaları güneş burcu ne olursa olsun sakin insanlardır. Duyguları kontrollüdür. Çabuk kızdığını göremezsiniz. Ayrıca seks yapmak ve yemek yemek kesinlikle olmazsa olmazlarıdır. Doğal, sakin, huzurlu ve bakımlı kadınlar ilgisini çeker. Kaba sözleri sevmez, onun kadını nazik ve güçlü olmalıdır.

Ay ikizler burcunda

Dürtüsel olarak sürekli konuşmaktan hoşlanan ay ikizler erkekleri güler yüzlü ve şirin kadınlardan hoşlanır. Değişime ve yeniliğe açık, samimi, konuşkan kadınlar ilgisini çeker. Ay ikizler burcunda sürekli değişen bir ruh hali getireceğinden karşısındaki kadının sabırlı olması ve onu anlaması gerekir.


Ay yengeç burcunda

Ay’ın en çok rahat ettiği yer yengeç burcudur. Ay yengeç burcunda genelde duygusal ve başkaları ile çabuk empati yapabilen bir kişiyi gösterir. Bu yüzden ay burcu yengeç olan erkekler genelde duygusal, evine bağlı, anaç kadınlardan hoşlanırlar.

Ay aslan burcunda

Ay aslan burcunda dürtüsel olarak beğenilmek isteyecektir. Ayı aslan burcunda olan erkekler kendilerini iyi hissettiren, onları öven, şık, bakımlı ve kendisi ile barışık kadınlardan etkilenir. Aynı zamanda otoriter ve yönetmeyi seven kadınlar da ilgisini çekecektir.

Ay başak burcunda

Ay burcu başak olan bir erkek iyi huylu, titiz, sorumluluk sahibi kadınlardan hoşlanır. Karşısındaki kişide art niyet görmek onu çok üzer, bu yüzden iyi niyetli ve sevimli kadınlar ilgisini çeker.

Ay terazi burcunda

Ay terazi burcunda olan bir erkek bütün güzel kadınlardan hoşlanır demek yanlış olmaz :) fakat onun kalbini çelmek biraz zordur. Çok çabuk aşık olur ve herkesle flört etmekten hoşlanır. Bu yüzden onu her daim heyecanlandıran, güzel, sakin, yetenekli, bakımlı ve zeki kadınlar hoşuna gider.

Ay akrep burcunda

Ay burcu akrep olan erkeklerin duyguları genelde pek belirgin değildir. Bu yüzden ne hissettiğini anlamak maalesef zordur. Ayı akrep burcunda olan bir erkek mesafeli, gizemli, güçlü, sezgileri kuvvetli ve biraz da mistik kadınlardan hoşlanır.


Ay yay burcunda

Ay burcu yay olan erkekler neşeli, gezmeyi seven, çabuk kaynaşan, dost canlısı ve onun özgürlüğüne karışmayan kadınlardan hoşlanırlar. Ay yay burcunda genelde evde vakit geçirmekten ziyade dışarıyı ‘’ev’’ olarak algılatabilir. Bu kişiler sürekli gezmek ve yeni şeyler öğrenmekten zevk alırlar.

Ay oğlak burcunda

Ayı oğlak burcunda olan erkekler mesafeli ve soğuk görünür. Oysaki ruhsal dünyası çok hassastır. En ufak şeylere bile takılıp üzülebilir. Bu yüzden ay burcu oğlak olan erkekler kendi hassas dünyasını anlayacak kadar sezgili ve güçlü kadınlardan hoşlanır. Ciddi, hırslı, sorumluluk sahibi kadınlar da ilgisini çeker.

Ay kova burcunda

Ay burcu kova olan erkekler ruhsal anlamda ulaşılmaz gibi görünebilirler. O çok sevdikleri özgürlüklerini kaybetmemek için aşk konusunda bağlılık göstermesi zaman alabilir. Kendisine gerekli özgürlük alanını sağlayan, onu anlayan, zeki, bilgili kadınları severler. 

Ay balık burcunda

Ayı balık burcunda olan bir erkek bugün beyaz dediğine yarın siyah diyebilir bu yüzden şaşırmayınız. Eğer ayı balıkta olan bir erkekten hoşlanıyorsanız çaktırmadan ipleri elinize almanız gerekir fakat bunu hissederse gidebilir. Bazen kendi içine kapanır, çok üstüne gitmeyin fakat onu sevdiğinizi ona mutlaka belli ettirin.

Güzelim Güzel Her yönü ile özgün ve yenilikçi kadın sitesi

Scroll To Top