Balık burcu erkeği aşk hayatı


Balık burcu erkeği aşk ve evlilik hayatı

Balık burcu erkeği aşk ilişkileri nasıldır? Balık burcu erkeği nasıl bir sevgilidir? Balık burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır? Balık burcu erkeği ile ilgili merak ettiğiniz tüm soruların yanıtlarını yazımızda bulabilirsiniz.

Onu kumsalda denizi izlerken gördünüz. Mavi gözleri dalgın dalgın uzaklara bakıyordu. Siz onun yakınında oturup bir zaman geçtikten bir zaman sonra ancak sizi farkedebildi… Balık burcu ile hayaller dünyasına hoş geldiniz.

Onun dikkatini çekmek hem çok zor hem çok kolaydır. Bazen içine kapanık bazense çok komiktir. Ne zaman hangisi olacağına emin olamayabilirsiniz. Ama bir şekilde bu halleri karşı tarafı büyüler. Onda başkasında olmayan bir şeyler vardır.

Çok beklentide değilmiş gibi görünse de aşırı derecede ilgi bekler. Aşırı ilgi karşısında da birden kafası karışabilir. Hal böyle olunca sizin sinirlenmeniz çok normaldir. Biraz daha sakin olun, bazen onu kendi haline bırakmalısınız.Kendi yarattığı dünyasına çekildikten bir süre sonra yeniden sizin yanınıza gelecektir.

Balık burcu erkekleri hayatta oldukça rahat yaşamak isterler. Bu yüzden birilerinin onu çekip çevirmesi gerekir. Bunu da en iyi yapacak olan kişi başak burcu kadını olabilir.

Ayrıca balık burcu erkekleri akrep burcu kadınlarından çok hoşlanır ve ikisi de su grubu olduğu için oldukça doyurucu bir birliktelik yaşamaları muhtemeldir.

Boğa burcu kadınları da balık burcu erkekleri için oldukça ideal bir sevgili olabilirler.

Güzelim Güzel Her yönü ile özgün ve yenilikçi kadın sitesi

Scroll To Top