Balık burcu erkeği seks hayatı


Balık Erkekleri seks hayatı ve cinsel performansı 

Karşınızda tüm duygularının hakkını vererek yaşayan bir balık burcu erkeği var. Onun için seks elbette önemli olacak. Ama balık burcu erkeği her önüne gelen kadınla olmayacak.

Balık burcu erkeğinin cinsel hayatı muhteşem kadını bulduğuna inandığı an harika olacaktır. Eğer hayatının kadınıysanız sizi sınırsız bir fantezi dünyası bekliyor demektir. Sezgisel ve empatik olan balık burcu erkekleri kadının ne istediğini hemen sezecek ve ona sahip olduğu herşeyi vermekten çekinmeyecektir. Balık burcu erkekleri aşık olduklarında karşısındaki kişiye kendilerini adarlar. Bu yüzden yatakta da asla bencilce davranmayacağına emin olabilirsiniz.

Hayal dünyasında sınır tanımayan balık erkekleri sizi oldukça şaşırtabilir. Yalnız onunla olan ilişkinizde dikkatli davranmanız gerekir. Alıngan ve hassastır. Eğer dediğiniz her hangi bir şeye alınırsa bir dakika önceki kahkahalar atan romantik adamdan eser kalmayabilir.

Aşırı derecede romantik olan balık burcu erkekleri, cinsel hayatlarında da bu romantizmi yaşatırlar. Hoşunuza gidecek şeyleri bildiğinden istediğinde her anı romantizme dönüştürebilir.  Size de bunun keyfini çıkarmak kalıyor J Yeter ki onu üzmeyin ve onunla bol bol ilgilenin. Sizden çok sevilmek haricinde başka bir beklentisi olmayacaktır. Fakat bu adam eğer hüsranla biten ilişkiler yaşamışsa tüm bu söylediklerimizi unutun. Karşınızda buz gibi veya aşka oyun gibi yaklaşan umursamaz bir adam görebilirsiniz. Eğer hala onunla olmak istiyorsanız diretin,size güvenmesini sağlayın.

Balık burcu erkekleri sevdiği, aşık olduğu kadınla seks yapmaktan daha büyük haz alır. Ona adeta bir prensesmiş gibi davranır ve kadınını büyüler. Tek gecelik ilişkiler ona pek uymaz. Denemek istese bile aklına sevdiği kadın geldiğinde hemen vazgeçebilir.

Onun gel-gitli ruh hallerine tahammül ederseniz ve duygularını dengeleyebilirseniz bunun ödülü çok büyük olacaktır.

Balık burcu erkekleri zıt burcu olan başak burcu kadınları ile yatakta çok tutkulu birliktelikler yaşayabilirler.

Akrep burcu kadınları da balık erkeklerinin aklını başından alarak çok hareketli bir cinsel uyum gösterirler.

Güzelim Güzel Her yönü ile özgün ve yenilikçi kadın sitesi

Scroll To Top