Balık burcu hangi burçlarla iyi anlaşır?


Balık burcu hangi burçlarla uyumludur ?

Zodyak ailesinin hayalperest aşıkları balık burçları hangi burçlarla anlaşır, hangi burçlar ile anlaşamaz merak ediyorsanız yazımızın devamına buyurun :)

Su grubundan olan balık burcu sezgileri güçlü, değişken bir burçtur. Fazla hassas ve fazla duyarlıdır. Bu yüzden yine kendisine benzeyen akrep ve yengeç burçları ile çok uyumlu olacaktır. Kendi dünyası olan ve ruh hali çok çabuk değişen balık burçları ile anlaşmak hem çok zor hem de çok kolaydır.

Toprak grubu olan boğa, başak ve oğlak burçları balık burcu ile anlaşırlar. Onun ayaklarının yere sağlam basmasını sağlarlar. Aslında başak burcu balık burcunun zıt burcudur. Balık burcu hayatın geçici olduğunu düşünür, herkesi olduğu gibi kabul eder ve elinde ne var ne yok sevdiği herkes için verir. Başak burcu ise her şeyin analizini yapar, eleştirir, kolay beğenmez.  Ama eğer birbirlerinin aşırı yönlerini törpüleyebilirlerse uyumlu birliktelikleri olur

Ateş grubu olan aslan, yay ve koç burçları ile balık burçları anlaşmakta zorluk yaşayabilirler. Balık herkese ve her ortama uyan bir burçtur. Bu yüzden çok sıkıntı yaşamaz ama hassas olduğu için çabuk kırılır ve bunu belli etmez. Ateş grubu olan bu burçlar, bazen onun zayıf egosunu bilmeden incitebilir ve balık burcu kendini kötü hissettiği için yolunu ayırabilir. Karşılıklı fedakarlık ile yürüyen bir ilişki olacaktır.

Hava grubu olan kova, ikizler ve terazi burçları ile balık burçları anlaşacaktır. Zeki ve mantıklı yanları güçlü olan hava grubu balık burcunun iyi niyetinden hoşlanır ve onu daha gerçekçi bir dünyaya davet edebilir. Eğer iş hayatında beraberlerse balık burcunun yaratıcı fikirlerine hayran kalabilirler. Uyumlu bir ilişki olacaktır.

Evlilik hayatında en çok başak, boğa, yengeç ve akrep burçları ile anlaşırlar.

Kariyer hayatlarında ise ikizler ve yengeç burçları ile uyumlu olurlar.

Güzelim Güzel Her yönü ile özgün ve yenilikçi kadın sitesi

Scroll To Top