Balık erkeğini etkilemenin ve elde etmenin yolları


Balık erkeğini kendine aşık etmenin yolları

Yönetici gezegeni Neptün olan balık burcu duygusal,hayalperest ve içe dönük yapıdadır.Balık burcu kadını ve erkeği için hayatın anlamı duygulardır...Haliyle,hassas,narin ve duygusal yapıda bir erkeği kendinize bağlamanız diğer burçlara kıyasla daha kolay olacaktır :)

Balık erkeğinin dikkatini çekmek,onunla sevgili olmak için yapmanız ve yapmamanız gereken şeyler neler? 

Huzurlarınızda balık erkeğini tavlama yöntemleri! ;)

Sezgilerini hafife almayın

Neptün’ün ona vermiş olduğu üstünlüklerin başında sezgileri ve hisleri gelir... Bir balık,siz konuşmadan ne düşündüğünüzü anlayabilir,duygu ve düşüncelerinizi okuyabilir.

Bu nedenle ona karşı yapmacık ve sahte tavırlar sergilemeyin,numara yapmayın.Zira hemen anlayacak ve sizden kaçacaktır :)

Ruh haline uygun bir yerde buluşun

Balık erkeği sessiz sakin,duyguları harekete geçiren mekanlardan hoşlanır.Eğer balık erkeği ile ilk kez buluşacaksanız kesinlikle kalabalık ve gürültülü ortamlar tercih etmeyin.Zaten içine kapalı olan balık,bu tür yerlerde daha da içine kapanır.

İlk randevunuz için uygun mekanlar;Sahil,göl kenarı,güzel bir orman yürüyüşü olarak sıralanabilir...Balık burcu iyi bir sinema ve tiyatro partneridir de..Sizinle film izlemekten ,filme dair konuşmaktan büyük keyif alacaktır.


Kontrollü olarak yönetin

Belirsizliklerin ve kararsızlıkların adamı olan balık,sıkıldığı an işini bile bırakabilir! İstikrarsızlığının asıl nedeni duygusal anlamda bunalmasıdır.Çoğu balık erkeği sırf bu nedenden dolayı ekonomik sıkıntı yaşarlar...

Yetenekleri ve zekası kuvvetli olan balık erkeğinin dozunda bir yönetime ihtiyacı vardır.Eğer sizde o gücü ve güveni görürse yönetilmekten (belli etmese de) o da hoşlanır.Ama bunu ölçülü ve dikkatli bir şekilde yapmalısınız aksi takdirde sizden soğuyabilir.

Örneğin gittiğiniz bir restoranda menü tercihi,alacağı kıyafetin seçimi,ona uygun parfümün bulunması gibi hep kararsız kaldığı konularda yönetimi ele almanız onu etkiler ;)

İç dünyasına ve hayallerine saygılı olun

Başlarken de söylediğim gibi,balık erkeği duyguların ve hayallerin insanıdır...Hayalleri olmazsa balık yaşayamaz...

Sizinle paylaştığı idealleri ve hayalleri absürt olsa bile onunla dalga geçmeyin! Eğer dalga geçtiğinizi alay ettiğinizi anlarsa,yanıp tutuştuğunuz balık erkeğini bir daha kıyıya yanaşmamak üzere okyanusun derinlerine gider :)

Güzin abla konumuna düşürmeyin

İnsanların sorunlarını dinlemeyi seven balık erkeği,o sorunlar için sizinle oturup ağlayacak kadar hisli ve duyarlıdır.Bu samimiyetinden dolayı balık erkeği yanlış anlaşılır..Çoğu insan onları ya dert anlatacağı Güzin abla,ya da ağlayıp rahatlayacağı bir ağlama duvarı olarak görür :)

Oysa balık erkeği sürekli yakınan,dert anlatan bu insanlardan zaman kaçar.Onun sorun dinleme konusundaki samimiyetine kendinizi kaptırıp,sürekli dert anlatmayın.

Son söz;Balık seviyorsanız oltayı atıp sabırla beklemelisiniz...Ne zaman takılacağını kimse bilemez;)

Güzelim Güzel Her yönü ile özgün ve yenilikçi kadın sitesi

Scroll To Top