Başak burcu erkeği özellikleri


Başak erkeği özellikleri

Başak burcu erkeği nasıldır? Başak burcu erkeği karakter özellikleri nelerdir? Başak burcu erkeği kişilik yapısı nasıldır? Başak burcu erkeği hakkında merak ettiklerinizi yazımızda bulabilirsiniz.

Başak burcu erkeği denilince akla hemen titizlik gelir. Evet, başak burcu erkeği oldukça titizdir fakat bu titizliği sadece temizlik konusuna çekersek eksik bahsetmiş oluruz. Başak burcu erkeği kılık kıyafetten tutun da dostluk edeceği kişiye kadar titiz davranır. İnce eler sık dokur. Kendi kültürel birikimine ve bakış açısında uyan, duyarlı kimselerle dost olmaktan hoşlanır.

Kendisi aslında genelde ciddidir. Onu espri yaparken görmek için çok yakını olmak veya güvendiği, kendisini rahat hissettiği biri olmak gerekir. Espri yapınca gülmemek elde değildir çünkü oldukça zeki espriler yaparlar. Merkür etkisi altında olan başak erkekleri konuşmayı ve bilgi alışverişini severler.

Oldukça zor olan bir yapıları vardır. Ne kadar alçak gönüllü görünseler de içten içe kendilerinin birçok konuda en iyi olduğunu düşünürler. Kendi fikirleri en iyi,pratik fikirlerdir onlara göre. Hatta sık sık tekrar ettiği bir cümle vardır ;‘’Nasıl olur da bunu göremez? Nasıl olur da bunu düşünemez?’’ çünkü kendileri ayrıntıyı görmekte ve adım adım plan yapmakta ustadır. Hayatının her alanında planlayarak yaşayabilir.

Başak burcu erkeği titizdir demiştik. Yani bir diğer titizlik alanı ise sağlığıdır. Besin değeri yüksek besinlerle beslenip sporunu eksik etmez. Böyle yaşamasa bile sağlıklı yaşamak konusunda oldukça geniş bilgisi vardır. Her yerde bunu paylaşmaktan da çekinmez.

Çok fazla arkadaş çevresi yoktur. Zor arkadaş olur ama olunca çok fedakardır. Karşı tarafı çok düşünür. Dostu için bir şeyler yapmaktan keyif duyar. Eleştirebilir,dostu buna alışmalıdır. Yakınlık kurması zor biri gibi olsa da aslında çok iyi yürekli insanlardır. Tüm eleştirilere ve zorluğa kesinlikle değer. 
Not:Başak burcu erkeği aşk ve evlilik hayatında nasıldır? sorusu için şu yazıyı okuyabilirsiniz http://guzelimguzel.com/Kategoriler/yasam-tarzi/Astroloji/basak-burcu-erkegi-ask-hayati/475

Güzelim Güzel Her yönü ile özgün ve yenilikçi kadın sitesi

Scroll To Top