Başak burcu erkeği seks hayatı


Başak Erkeği cinsel yaşamı ve seks performansı

Başak burcu erkeği sadık, temiz ve titiz olması ile bilinen zeki erkeklerdir. Kadınlara yaklaşma konusunda birazcık çekingen olan bu erkekler havaya girdiklerinde karşılarındaki kadının aklını başından alırlar. Onlara gereken sadece biraz kendine güvenmek… Bu güveni ise ona aşılayabilen kadınla çok güzel şeyler yaşayabilir. Onunla birlikte olmak ise öyle göründüğü kadar kolay değildir maalesef.

Bu adam titizdir, çok insan seçer. Karşısındaki kişinin saçından ayakkabısına kadar bakar, inceler notunu verir. Bu yüzden bir başak burcu erkeği ile uyumlu bir ilişki yaşamak istiyorsanız öncelikle temizliğinize zaman ayırmanız gerekir.

Başak erkeklerini tahrik eden şeylerden birisi masumiyettir.O frapan kadınlardan biraz çekinir. Onun kadını namuslu, duygusal ve erotik olmalıdır. O zaman karşı koyamaz ve bildiği her şeyi uygulamaya geçer. Başak burcu erkekleri yatakta partnerini inanılmaz derecede şaşırtabilirler. Bütün gücünü karşısındaki kadını mutlu etmek için kullanmaktan çekinmez.

Eğer başak erkeğini etkilemek ve baştan çıkarmak isterseniz işleri aceleye getirmeyin. Seks, başak burçları için özeldir.  Başak erkeği kendisini hak etmediğini düşündüğü birisi ile olmamayı seçer. O anın özel olmasını ister. Bu yüzden başak burcu erkeği ile seks aslında özel olması gereken bir şeydir. Bunu ona sağlayın. Odanın derli-toplu, temiz olmasına özen gösterin. Ferah yerlerde bulunmak onun hoşuna gider. Ortalıkta karışıklık varsa sekse adapte olamayabilir.

Başak burcu erkekleri için bir diğer önemli konu da kokulardır. Kötü kokan bir yerde duramayacağı gibi, hoş kokmayan bir insanla da birlikte olamayabilir. Ağır parfümler yerinde fresh kokuları tercih eder.

Oldukça zeki oldukları için kadının kafa olarak kendisine uymasını da bekler.

Başak burcu erkekleri yatakta en çok kimlerle anlaşır diye merak ediyorsanız eğer; 

Yengeç burcu kadını ile gayet iyi bir çift olurlar.

Boğa burcu kadını başak erkeğini seks hayatında kesinlikle doyuma ulaştırabilir.

Balık burcu kadınları ile başak burcu erkekleri zıt çekimden dolayı çok güzel birliktelikler yaşayabilirler. 

Güzelim Güzel Her yönü ile özgün ve yenilikçi kadın sitesi

Scroll To Top