Başak burcu hangi burçlarla iyi anlaşır ?


Başak burcu hangi burçlarla uyumludur? 

Pratikliği, titizliği ve zekası ile dikkat çeken başak erkeği en çok hangi burçlarla anlaşır, kimlerle iyi geçinir ve kimlerle anlaşamaz merak ediyorsanız yazımızın devamına buyurun :)

Toprak grubundan olan değişken başak burcu erkekleri en çok yine kendi grubundan olan boğa ve oğlak burçları ile anlaşır. Ayakları yere sağlam basar ve garanticidir. Bunlar toprak gruplarının genel özellikleridir. 

Su grubundan olan akrep, yengeç ve balık burçları ile oldukça uyumludur. Hayata benzer pencerelerden baktıkları için başak burçları, bu burçlarla iyi geçinirler. Güvenlik arayışı içinde olan su grupları genel olarak başak, boğa ve oğlak burçları ile anlaşır. Aslında balık burcu ile başak burcu zıt burçlardır. Başak burcunun maddi yönü ile balık burcunun hiçbir dünyevi işle işinin olmaması nedeniyle çok çarpışırlar fakat yine de birbirlerini tamamlarlar. 

Ateş grubu olan aslan, yay ve koç burçları başak burcunun oldukça zeki ve iyi niyetli olduğunu düşüneceklerdir. Başak burcu her ne kadar toprak grubu olsa da yönetici gezegeni Merkür olduğu için iletişimi de temsil eder. Eğer başak burcu aslan, koç ve yay burçlarının benmerkezci yapısına tahammül edebilirse iyi geçineceklerdir.

Hava grubu olan terazi, kova ve ikizler burçları ile başak burçları ile uyumludur. Birbirlerini çabuk anlarlar. Ancak güven konusunda pek garantici oldukları söylenemeyeceği için başak burcu biraz huzursuz olabilir. Eğer duygusal yönü baskın bir hava grubu olursa çok güzel bir ilişki ortaya çıkar. 

Başak burçları evlilik konusunda aceleci sayılmazlar. Hatta sonsuza kadar güvenecek birisini aradıkları için evlenmeleri zaman bile alabilir. Yengeç, balık, boğa burçları ile çok uyumlu olurlar. 

Kariyer hayatlarında zor beğenen, kılı kırk yaran ve eleştirel bir yapıya sahip olan başak burçları için birileri ile anlaşmak çok kolay sayılmaz. İş konusunda kendine benzeyen, titiz çalışanları sever. Bu bakımdan oğlak burçları ile iş hayatında uyumlu çalışır ve iyi geçinirler.

Güzelim Güzel Her yönü ile özgün ve yenilikçi kadın sitesi

Scroll To Top