Başak erkeğini etkilemenin ve elde etmenin yolları


Başak erkeğini aşık etme yöntemleri

Burçlar arasında analiz etme planlama denilince ilk akla gelen burç başaktır... Bu kadar detaylarda gezinen, tüm ayrıntıları dikkatle inceleyen bir burcun erkeğini kendinize hayran bırakmanız doğru adımları atarsanız oldukça kolay ! Ama gözden kaçıracağınız en ufak bir detay ,emeklerinizin boşa çıkmasına yeter de artar bile :)

Başak erkeğini etkilemek için hangi adımları atmalı,nelere dikkat etmeli? 

İlk buluşmaya çok iyi hazırlanın

Hani hep derler ya, ‘’ başak erkeği titizdir. ’’  işte bu kalıplaşmış cümleyi ezberleyin! Çünkü başak kadını da, başak erkeği de hemen her konuda aşırı titiz,düzenli ve tertiplidir :)

Başak erkeğiyle ilk kez yemeğe çıkacaksanız, kıyafetlerinizin renk uyumu, makyajınız,takılarınız kusursuz derecede uyumlu ve temiz olmalı. Sizi tepeden tırnağa inceleyen başak erkeği,göz zevkini bozacak ayrıntılara obsesyon (takıntı) gösterir ve kafası hep o huzursuz edici ayrıntıya gider :)

Bilgisini ve tecrübesini teşhir etmesine izin verin

Başak erkeği dinlemeyi sever ama uzmanlaştığı alanlarda konuşmayı daha çok sever :) Hayatın her alanına dair genel bir bilgi sahibi olan başak erkeği,bilgi ve tecrübesini paylaşmaktan hoşlanır.Özellikle ilgiyle dinleyen bir kadın,başak erkeği için etkileyici bulunur.


Aşırılıklardan kaçının

O maceraperest  ikizler de değil, hayal aleminde gezen kova’da...Standart ve hayatı her saniyesine kadar planlayan bir başakla birliktesiniz! :)

Bu nedenle başak erkeğini etkilemek adına son dakika planları yapmayın,adrenalin gerektiren hobilerden uzak durun.Siz macera düşkünü olsanız bile,en azından onun kalbini çalana dek heyecan ve korku veren ilgi alanlarından uzak durun.Onu kendinize aşık ettiğinizde nasılsa yavaş- yavaş alıştırırsınız ;) 

Entelektüel kapasitenizi yükseltin

Bir konu tartışırken (deyim yerinde ise) karnınızdan konuşmayın,yarım-yamalak bilgiyle atıp tutmayın.Başak erkeği analiz,planlama ve bilginin adamı olduğu için,boş laflarla ahkam kestiğinizi hemen anlar ve o andan itibaren sizden soğur :)

Başak erkeği fiziksel güzellik kadar duygusal ve düşünsel kapasiteye de önem verir.

Görüşüne başvurun

Alçakgönüllülük maskesiyle sakladığı güçlü bir megalomanisi vardır.Çoğu insanın nasıl bu kadar bilgisiz ve yetersiz olduğunu düşünüp içten içe hayıflanan ama bunu belli etmeyen başak erkeğinin bilgisi gerçekten kıymetlidir.Hem onu etkilemek hem de doğru kararlar almak için başak erkeğinin bilgisine başvurun,size akıl vermesine izin verin :)

Pastel tonları tercih edin

Kıyafet,aksesuar ve takılarınızda pastel ve göz yormayan renkleri tercih edin.Özellikle Başak erkeği ile ilk buluşmada cırt renklerden kesinlikle uzak durun...Bir denge adamı olan başak erkeğinin favori renkleri pastel kahve,pastel pembe ,bej ve kirli beyazdır.

Şu yazı da ilginizi çekebilir ; Başak erkeği aşk ve evlilik hayatında nasıldır ? http://guzelimguzel.com/Detay/astroloji/basak-burcu-erkegi-ask-hayati/475

Güzelim Güzel Her yönü ile özgün ve yenilikçi kadın sitesi

Scroll To Top