Boğa Burcu Kadınını Etkilemenin Ve Elde Etmenin Yolları


Boğa Kadını Nelerden Hoşlanır?

Boğa kadını nelerden etkilenir,nasıl aşık edilir,elde tutmak için neler yapmak gerekir?...Bu soruların cevabını merak ediyorsanız,yazımızın devamına buyrun;

Boğa  burcu zodyakta 2. Evi temsil eder. 2. Ev bizim bebeklikten henüz çıkmış ve çevremizde olan nesneleri yavaş yavaş idrak etmeye başladığımız anı ifade eder. Bu nedenle 2. Ev maddiyatla, parayla, hayatın somut yanlarıyla ilişkilidir. Boğa burcunun da midesine, yemesine, gezmesine neden bu kadar düşkün olduğunu hiçbir şey bundan daha iyi açıklayamaz.

Boğa kadınlarına yaklaşmadan önce bilmeniz gereken bazı konular var. Öncelikle kendisi son derece bakımlı olduğu için aynı şekilde bakımlı erkeklerden hoşlanır. Ama bakım dediysem lütfen aklınıza aslan kadını gelmesin. Boğa kadınının bakımı aslan kadar görkemli değildir ama son derece kaliteli ve oldukça pahalıdır. Cildine sürdüğü kremin fiyatını sorarsanız dudağınız uçuklayabilir. Ama bunu hiçbir zaman belli etmez. Onun bakımı ayrıntılarda gizlidir. Cildi her zaman ışıl ışıl, saçları tertemiz ve mis gibidir. Ondan gelen hafif koku sizi çiçek bahçesinde hissettirir. Asla ağır kokular kullanamaz. Boğa burcu aynı zamanda toprak anayı, bahçeleri, kısaca doğayı simgeler. Bu nedenle buram buram doğallık, çiçek kokar. Yanına ağır parfümle, özensiz, bakımsız giderseniz 1-0 yenik başlamış olursunuz.


Boğa burçları yapıları gereği sakindirler. Güven duygusunu kazanırsanız bir an önce sizinle bir gelecek kurarak ev kadını olmak isteyecektir. En hırslı ve işkolik bir boğa kadınının dahi hayallerini ev kadını olmak, kocasına yemek yapmak, çocuklarıyla oyun oynamak süsler. Boğa kadınının kalbini kazanmak, bir kaleyi fethetmeye benzer. Sizi her zaman belli etmeden sınar. Ne kadar dürüst, güvenilir olduğunuzu ölçmeye çalışır. Zor günlerinde ona destek olmanız onun için çok önemlidir. Çünkü o sizi zor zamanınızsa hiçbir zaman yalnız bırakmayacaktır. Onun için evlilik kurumu ciddiye alınması gereken bir iştir. Ona evliliğin ne kadar önemli olduğundan bahsedin. Siz evliliği ne kadar ciddiye alır, ne kadar önemserseniz size o derece yakın hissedecektir.

Boğa burçları kıskançtır. Bunu da hiçbir zaman belli etmeyebilir. Pek olmaz ama nadir olarak sinirlendiği bir zamanda size söyleyeceği şeyler arasında ‘ona neden baktın’ konusu da geçebilir. Oysa bu konu geçmişte hiç dile gelmemişti 😊


Boğa burcu kadınını elde etmek için onu lüks bir restoranda akşam yemeğine davet edin. damak tadına uygun şeyler yemesi onun keyfine keyif katar. Gece onu eve bırakırken işleri yavaştan almayı unutmayın. Böylece macera aramadığınızı, ciddi olduğunuzu anlayacaktır.

Boğa burcuyla hayat bir yaz bahçesinde hamakta sallanmak kadar keyiflidir. Yapacağınız her şeye değer.

Güzelim Güzel Her yönü ile özgün ve yenilikçi kadın sitesi

Scroll To Top