Boğa burcu erkeği seks hayatı


Boğa erkeği yatakta nasıldır?

Boğa burcu erkeği henüz erken yaşlarından itibaren güzel kadınlara bakmaya başladığından onu en çok tahrik eden şeyin tam dişi ve bakımlı bir kadın olduğunu tahmin edebilirsiniz. Maço bir yanı vardır. Bu yanı itici gibi gelse de aslında kadınlara kadın olduğunu hissettirir. Oldukça ihtiraslıdır. Acele etmekten hoşlanmaz. Boğa burcu erkeğini yatakta etkileyen şey erotizmdir. Bu onun heyecanlanmasını sağlar. Libidosu oldukça yüksek olan boğa burcu erkeği yatakta kadının başını döndürebilir.

Boğa burcu erkeği cinsel hayatında yeniliklere pek açık değildir. Ancak partneri sabırla yaklaşırsa ona yeni bir şeyler öğretebilir.Fantezi dünyası çok geniş olmasa da eşini mutlaka doyuma ulaştırır. Kadınlar bu erkekteki güçlü seks enerjisinden dolayı ona çekilir ve yatakta karşı koyamayabilirler. 

Boğa burcu erkeğini yatakta etkilemenin yolu vücudundaki bazı noktaları uyarmaktan geçer. Boğa burcu erkeğini uyarmak istiyorsanız boynuna ufak dokunuşlar yapıp öpün. Boyun bölgesi oldukça hassastır. Anında size karşılık verecektir. İlk aşamada yavaş hareket ederseniz tahrik olacaktır.

Kendini güvende hissettiği kişilerle ilişkiye girmekten hoşlanırlar. Ona hem güven vermeli hem de anaç davranmalısınız. Bunu yaparsanız on kaplan gücünde bir seks ile sizi uçurabilir.

Boğa burcu erkeği yatakta akrep burcu kadını ile adeta dans eder gibi bazen de savaşır gibi sevişebilirler. Hiçbir konuda ortası olmayan akrep burcu kadını hem boğa burcu erkeğinde güven uyandırır, hem de onu nasıl tahrik edeceğini çok iyi bilir. Boğa burcu erkeği seks konusunda bir akrep kadınına asla yanıtsız kalamaz.

Yengeç burcu kadınları da boğa burcu erkeğini yatakta büyüleyebilir. Sevdiği erkeğe tapan ve çok sadık olan yengeç kadını boğa burcu erkeğinin cinsellik konusunda her dediğini yapacak ve onu mutlu etmek için uğraşacaktır.

Başak burcu kadınları da genelde boğa burcu erkeklerinin beğendiği kadınlar arasındadır. Titiz, düzenli ve mantıklı oluşu boğa erkeğinin dikkatini çeker.Yatakta ise başak kadını oldukça iyi bir performans
göstererek boğa burcu erkeğini etkiler.

Not:Şu yazı da ilginizi çekebilir;Boğa burcu erkeği ile aşk ve evlilik hayatı http://guzelimguzel.com/Kategoriler/yasam-tarzi/Astroloji/boga-burcu-erkegi-ask-hayati-/467

Güzelim Güzel Her yönü ile özgün ve yenilikçi kadın sitesi

Scroll To Top