Boğa erkeğini etkilemenin ve elde etmenin yolları


Boğa erkeğini aşık etme yöntemleri

Venüs size neyi çağrıştırıyor bilmem ama,astroloji dünyasında Venüs güzellik ve estetiğin sembolüdür.

Yönetici gezegeni Venüs olan Boğa burcu,doğal olarak güzel,yakışıklı,çekici,bakımlı gibi tanımlarla birlikte anılır :) Güzel kadınların,yakışıklı erkeklerin Boğa burcu olması bu nedenle tesadüf değildir.

Peki,güzellik kaygısı bu kadar yüksek olan,kendisi de çekici birisi olan Boğa erkeğini nasıl elde ederiz,kendimize nasıl bağlarız?

İşte bu can alıcı sorulara astrolojik anlamda bilimsel cevaplar!

Yemek önemli

Sanırım çoğumuz bilir,boğa erkeği denilince ilk akla gelen yeme-içmeye olan düşkünlüğüdür :) Lezzetli ve kaliteli bir yemek kadar boğa erkeğini mutlu eden çok az şey vardır.Bu nedenle,eğer boğa burcu erkeği ile ilk kez buluşacaksanız,lezzetli yemekleri ile ünlü bir cafe veya restaurant tercih edin.

Yemek konusunda meziyetleriniz ve becerileriniz varsa,bunlardan söz etmeniz boğa erkeğini etkileyecektir.

Aile kavramının sizin için önemini vurgulayın

Boğa erkeği ideal bir eş ve iyi bir aile babasıdır.Sakin,ritminde giden bir aile hayatı,ağırbaşlı boğa erkeğinin en büyük evlilik hayalidir.

Aile olmanın önemi,çocuklar,bebekler,ailenin manevi gücünün değeri gibi konulardan konuşmanız boğa erkeğinin size olan ilgisini aşka çevirmeye yardımcı olacaktır.


Bakımlı olun

Eğer bir boğa erkeğine aşıksanız,onun çoğu kadından bile bakımlı olduğunu sanırım fark etmişsinizdir:) Dış görünümüne bu kadar önem veren boğa erkeği,sevgilisi veya eşininde kişisel bakım konusunda hassas olmasını bekler.Boğa erkeğini kendinize aşık etmek için;Modayı takip etmeli,trendleri bilmeli,kaliteli parfüm kullanmalı ve uyumlu giyinmelisiniz.

Tartışmaya girmeyin

Sakin,ağırbaşlı ve olgun boğa erkeği inandığı şeyi sonuna kadar savunur.Bazı sabit fikirleri saçma olsa bile,(eğer sizin için çok önemli konular değilse) sakın fikrini değiştirmeye çalışmayın.İnandığı şeylerin sorgulanması,saçma olduğunun ima edilmesi boğa erkeğini çıldırtır,deyim yerinde ise ‘’kırmızı görmüş’’ boğaya dönüşüverir :))

Fiziksel aktivite gerektiren hobilerden uzak durun

Hoşlandığınız boğa erkeğini hafta sonu doğa yürüyüşüne davet edip etkilemeyi düşünüyorsanız söylemeliyim ki  hiç isabetli bir tercih yapmıyorsunuz! :)

Dingin ve sakin boğa erkeklerinin büyük kısmı heyecandan uzak adrenalinsiz aksiyonları tercih eder.Mesela güzel bir Pazar brunch’ı veya duygusal / komedi türü bir sinema filmi daveti...Tercih sizin :)

Şu yazı da ilginizi çekebilir; Boğa burcu erkeği aşk ve evlilik hayatında nasıldır? http://guzelimguzel.com/Detay/astroloji/boga-burcu-erkegi-ask-hayati-/467

Güzelim Güzel Her yönü ile özgün ve yenilikçi kadın sitesi

Scroll To Top