Boğa kadını aşk ve seks hayatı


Boğa burcu kadını özellikleri nelerdir? 

Zodyak ailesinin en sakin kadını ile karşınızdayız. Boğa burcu kadınları kişilik özelliklerinin en başında sakin yapısı dikkati çeker. Değişiklikten, aceleden ve huzursuzluktan hoşlanmayan bu kadınlar ağırbaşlı, güvenilir ve zevklidir.  Sabit burçlar grubundan oldukları için hayatında ciddi değişiklikler yapmaktan hoşlanmazlar. Şiddetle diretebilir, karşısındaki insanı inatçı tavırları ile azıcık delirtebilir. Bu değişiklik ona fayda sağlamalı ve mantığına yatmalıdır. Güvenilirdir, bu yüzden sırtınızı rahatça yaslayabilirsiniz. 

Kesinlikle çok zevklidir. Alışverişe çıkarken size çok fayda sağlarlar. Kıyafetin en kalitelisini tek görüşte anlar. Zevke ve kaliteye düşkün boğalar aynı zamanda tutumludurlar. Boşa para harcadığını asla göremezsiniz. 

Venüs’ün yönettiği bu güzel kadınların damak zevkleri çok gelişmiştir. Nerede ne yenir bilir. Yeni tatlar denemeyi sever. Boğa burcu kadınına nasıl bir hediye almak istediğinize karar veremediyseniz hiç çekinmeden onu çok şık bir restorana götürebilirsiniz :)

Boğa burcu kadınlarının hemen dikkat çeken zarif bir güzellikleri vardır. Onu ağır makyajlarla görmeniz neredeyse imkansızdır. Kendisine neyin yakıştığını bilir. Tam anlamıyla bir dişidir.

Boğa burcu kadını aşk hayatı nasıldır? 

Boğa burcu kadınları aşk hayatları fırtınalı değildir. Ama bu onların tutkusuz olduğu anlamına gelmez. İlişkide sahiplenici bir tavır sergilerler. Eğer sizi seviyorsa ömrünün sonuna kadar size sadık kalacak bir hayat arkadaşı olurlar. Zor zamanlarda sevdiği adamı bırakmayı bile düşünmez. Tam bir ev kadınıdır. 

Boğa burcu kadınları aşk ilişkilerinde düşünerek hareket eder. Gelip geçici ilişkiler ve aşklar ona göre değildir. Eğer astroloji haritasında ikizler burcundan çok etki almamışsa sakin konuşurlar. 

Karşısında güçlü, tutkulu, kararlı ve sadık bir erkek görmek ister. Kendisi kişilik olarak çok güçlüdür ve karşısına çıkacak adam kendisi kadar güçlü olabilmelidir. 

Genel olarak mantığı ile hareket ederler ve ani değişikliklerden aşk hayatlarında da hoşlanmazlar. 


Boğa burcu cinsel hayatı nasıldır?

Hayattan keyif almayı seven boğalar için cinsellik oldukça önemlidir. Yemek yemek gibi seks yapmak da onlar için vazgeçemeyecekleri şeylerden birisidir. Yatakta fantezilere çok açık değildir ama ufak oyunlar onu cezbeder. Çok aşıksa kendisinden beklemediği performanslar sergileyebilir. 

Boğa burcu kadını seks yapacağı yerin özenli ve temiz olmasına dikkat eder. Loş ışık, güzel kokular, iyi bir şarap onu baştan çıkarabilir. 

Vücudu adeta bir tablo gibi güzel ve biçimlidir. Onu şımartmak için çok seksi bir iç çamaşırı alıp birlikte olacağınız gece giymesini isteyebilirsiniz. Onunla birlikte harika bir gece geçirmek istiyorsanız tüm planlarınızı söyleyin ve bu planlara uyun. Son dakika olan şeylerden hoşlanmaz. 

Güzelim Güzel Her yönü ile özgün ve yenilikçi kadın sitesi

Scroll To Top