Burçlara Göre Seks Pozisyonları-Resimli Anlatım


Hangi Burç Hangi Seks Pozisyonunu Sever?

Astroloji sayfasında yer alan yazılarımın bazılarında,burçların cinsel hayatları ve seks performansları hakkında detaylı bilgilendirmelerde bulunmuştum.Bu yazımda ise,burçların özelliklerine göre ideal sevişme pozisyonlarını resimli olarak açıklayacağım.Hazırsanız başlayalım;

Koç Burcu En Çok Hangi Pozisyonda Zevk Alır?

Kovalamayı,baştan çıkarmayı ve teslim almayı seven Koç burcu,cinsel hareketliliği yüksek bir burçtur.Onun için,ele geçirmek,seks sonrası yaşanan orgazmdan daha zevklidir.Bu nedenle kontrolün tamamen kendisinde olduğu pozisyonları sever.

Tüm bu nedenlerden dolayı koç kadını için en iyi sex pozisyonu ters ata binme pozisyonudur.İngilizce ismi ise ‘’reverse cow girl.’’

İlgili yazı:Koç erkeği yatakta nasıldır?


Boğa Burcu Hangi Seks Pozisyonlarından Hoşlanır?

Yavaş yavaş ilerleyen,tutkulu ve şehvetli bir seksten hoşlanan boğa burcu,karmaşık ve hareketli pozisyonları sevmez.

Onun için seks,tadı çıkarılarak yenilen bir akşam yemeği gibi olmalıdır...Uzun ön sevişme ve klasik seks pozisyonları elbette ilk tercihidir.

Boğa burcu kadını bu nedenlerden dolayı,misyoner pozisyonunda sevişmekten büyük haz alırlar.Elbette erken boşalmayan ve uzun-uzun sevişen gir erkekle!

İlgili yazı:Boğa erkeği cinsel performansı nasıldır?


İkizler Burcu Hangi Pozisyonları Sever?

Sosyal hayatta olduğu gibi,yatakta da hiperaktif olan İkizler için yavaş ve standart seks pozisyonları son derece sıkıcıdır.Sadakat ve uzun süreli birliktelikler konusunda zaten sıkıntılı olan İkizler,çılgınca sevişip,orgazm olmayı ve hemen arından o defteri kapatmayı sever.

İkizler kadını için ideal seks pozisyonları ise,yatak kenarıdır.Çünkü hapsolmaktan ve aşırı romantik temas içeren pozisyonlardan nefret ederler.

İlgili yazı:İkizler erkeği cinsel hayatı ve yatak performansı


Yengeç Burcu Hangi Sex Pozisyonlarından Hoşlanır?

Duyguların yönettiği,romantik bir burç olan Yengeç,aşırı cinsel dürtülerden ve sert seksten hoşlanmaz...Sakin,romantik ve duygusal bir sevişme yaşıyorsa,partnerinin cinsel performansı dahi önemli değildir.

Şefkat,anne sıcaklığı ve güven arayan yengeç kadını için en iyi sevişme pozisyonu doğal olarak Cenin pozisyonudur...Tıpkı anne karnındaki gibi korungan ve şefkatli olan bu pozisyonun diğer ismi ise ‘’kaşık pozisyonudur.’’

İlgili yazı:Yengeç erkeği seks performansı nasıldır?


Aslan Burcu Hangi Seks Pozisyonlarını Sever?

Tutkulu,cesur ve ilkel cinsel içgüdüleri olan Aslan burcu ile aşk yaşıyorsanız,emin olun hiçbir gece bir önceki ile aynı olmayacaktır!

Uzun bir mücadelenin ardından,teslim alınmayı,ele geçirilmeyi seven Aslan kadını,ısırma,tırmalama dahil tüm hard sex stillerinden zevk alır.

Aslan kadını için en iyi seks pozisyonu doggy’dir.Çünkü en vahşi ve hayvani sevişme pozisyonu olan doggy,dürtülere ve içgüdülere hitap eder.

İlgili yazı:Aslan erkeği cinsel performansı ve seks hayatı


Başak Burcu Hangi Pozisyonlarda Sevişmekten Zevk Alır?

Hayatın her alanında ölçülü,dengeli, ve ideal olan başak burçları,yatakta da aynı eğilimi gösterirler...Onlar için seks gerekli olduğu için dozunda ve ölçülü olarak yapılmalı,makul bir zevk alınmalıdır.

Kontrolü kaybetmek istemeyen başak burçları,sağlık ve hijyene de önem verirler...Örneğin;oral sex,eğer çok gerekli ise yeterli temizlik sonrası denenebilir.

Bu genel tanımdan da anlaşılacağı üzere,başak kadınları klasik ve kolay olan seks pozisyonlarını tercih ederler.Misyoner pozisyonu başak burcu için de favori sevişme pozisyonudur.

i

İlgili yazı:Başak erkeği cinsel hayatı nasıldır?


Terazi Burcu hangi Sex Pozisyonlarından Hoşlanır?

Hayatta sevgi,aşk mutluluk olsun,kimse birbirini incitmesin,kırmasın...Terazi burcunun temel mottoları bunlardır...Bu ortamı sağlamak için kendilerinden bile feragat eden Terazi burçları,yatakta da,dengeyi sağlama eğilimindedirler.Son derece uyumlu oldukları için,saygı ve güven sağlandığı sürece,partnerinin istediği her pozisyonu severler.

Özellikle ilişki esnasında;romantizm,ten teması ve öpüşme sevdikleri için duş altında ayakta sex tercihleri ön plana çıkabilir.


Akrep Burcu Hangi Pozisyonlardan Zevk Alır?

Derin bir tutkuya ve cinsel enerjiye sahip olan Akrep burcu,cinsellikte eğer beklediği samimiyeti görürse,kendisini tamamen akışına bırakır ve en çılgın şeyleri bile deneyebilir.

Akrep kadınının,hisleri ve önsezileri güçlüdür.Eğer erkeğe duyduğu tutkunun tam karşılık bulduğuna inanırsa,ele geçirilmekten ve onu zevkten dört köşe etmekten büyük mutluluk duyar.

Akrep,sekste ne kadar becerili olduğunu göstermek için 69 pozisyonunda sevişmeye başlamaktan keyif alır.Gerisini ise partnerinin tercihine bırakır.


Yay Burcu Hangi Pozisyonda Sevişmekten Hoşlanır?

Maceracı ve gezgin bir ruha sahip olan Yay burcu için sekste doğal olarak dinamik ve hareketli olmalıdır...Seyyah bir burcun elbette yatarak uzun uzadıysa sevişmekten zevk alması beklenemez zaten!

Yay kadını bu nedenlerden dolayı,ayakta veya yarı oturur olduğu seks pozisyonlarını sever.


Oğlak Burcu Hangi Seks Pozisyonlarından Zevk Alır?

İç dünyası,değerleri ve maneviyatı oldukça güçlü olan oğlak burcu için,disiplin önemlidir...Tüm detayların kafasına yattığı,eşine veya sevgilisine güvendiği anda kendisini sekse hazır hisseder.

Oğlak burcu kadını daha stabil,kontrolü seven bir burç olduğu için aşırıya kaçmayan pozisyonlar idealdir.En sevdiği pozisyonlar ise kucak ve misyonerdir.

İlgili yazı:Oğlak erkeği seks hayatı ve cinsel performansı


Kova Burcu Hangi Pozisyonlarda Sevişmekten Keyif Alır?

Asi,isyankar ve devrimci bir burç olan Kova,dayatılan ve standardize edilen her şeye karşı isyan bayrağını açar! Onun için farklı ve sıradışı olmak,olmazsa olmaz bir alandır.

Hayata böyle bakan bir burcun klasik seksten zevk alması elbette beklenemez...Kova kadınları yeni ve farklı sex pozisyonlarından hoşlanırlar.El arabası ve klips pozisyonları bunlara birer örnektir.

İlgili yazı:Kova erkeği yatakta nasıldır?


Balık Burcu Hangi Pozisyonları Sever?

Duygusal,romantik ve kırılgan olan Balık burcunun seks hayatı da oldukça hassastır...En ufak şeyleri yanlış anlayıp içine kapanabileceği için,bilinen pozisyonlarda,okşanarak,romantik sevişmek en iyisidir.

Balık kadını için en ideal pozisyonlar doğal olarak cenin ve misyoner pozisyonlarıdır.

İlgili yazı:Balık erkeği seks hayatı ve cinsel performansı nasıldır?

Güzelim Güzel Her yönü ile özgün ve yenilikçi kadın sitesi

Scroll To Top