Burçlara göre veda cümleleri...


Burçların eş veya sevgilisinden ayrılma taktikleri

Burçların sevgileri bittikleri zaman nasıl davrandıklarını ve ayrılırken nasıl bir yol izlediklerini merak ediyorsanız yazımıza buyurun :)

Koç burcu

Genelde ateşli yapıları ve lider özellikleri ile dikkat çeken koç burçlarının hevesli yapıları derhal sönmeye müsaittir. Bu yüzden erkek veya kadın fark etmez karşılarındakini sürekli elde etmek için uğraşmak ve heyecan duymak isterler. eğer ateşleri sönerse çok öfkeli olurlar. Her şeyinize laf ederler. Açık sözlü oldukları için de bu durumu fazla uzatmaz, karşınıza çıkıp dürüstlükle ilişkiyi bitirmek istediklerini söyleyeceklerdir.

Boğa burcu

Sakin, mantıklı, ölçülü olan boğa burçları bitmesini isteyeceği ilişkiye en başta başlamamayı tercih edeceği için ilişkileri genelde uzun ömürlüdür. Eğer karşısındaki kişinin kendisini önemsemediğini, başına buyruk davrandığını ve kendini saldığını görürse ilk olarak ilişkiyi toparlamak için adım atacaktır. Bu adımlar sonuçsuz kalırsa bir daha geri dönmemek üzere gider. Ayrılıklar onları üzse de mantıklı olana karar vermiş olduklarını bildikleri için duygularının esiri olmazlar.

İkizler burcu

Partneri artık onun ilgisini çekmiyor, paylaşacak konu bulamıyor, her şey rutin bir şekilde ilerliyorsa ikizler burcu için gitme vakti gelmiş demektir. O sıkıldığı hiçbir yerde durmayacaktır. Merkür yönetiminde olduğu için zihinlsel alışveriş onun için çok önemlidir. Karşısındaki kişiyi çok seviyorsa kaybetmemek için bazı yenilikler yapacaktır, ancak hevesi kalmadıysa kendi yolunu çizmeye başlar. ikizler burcu ayrılırken kırıp dökmez, arkadaş kalma fikrine sıcak bakacaktır. Hemen her şeye uyum sağlayan ikizler burçları için hayatın her alanı tecrübedir. Bitmiş olan ilişkisinin kendisine neler öğrettiğine bakar.

Aslan burcu

Aslan burçları gurularına çok büyük darbe aldıklarında kabuğuna çekilir ve ayrılık konusunu düşünmeye başlar. Sabit burçlardan olduğu için hemen karar vermek istemez. Karşısındaki kişiyi çok seviyorsa her şey için mücadele edecektir ancak söz konusu gururunun kırılması, yalan, beğenilmemek, sevilmemek olduğu zaman asla ilişkide kalmayacaktır. Ayrılırken genelde fazla dramatik davranarak partnerinin acı çektiğini görmek isteyecektir.

Başak burcu

Başak burçları nasıl ki ilişkiye başlarken kılı kırk yarıyorsa, ayrılırken de her konuda ayrıntılı düşünecektir. Eğer karşı taraftan büyük bir darbe almadıysa ve ilişkisi güven veren bir ilişki ise durduk yere ayrılmak gibi hevesleri yoktur. Ancak ilişkide toparlanamaz bir sorun yaşandı ise ayrılık hakkında her şeyi titizlikle düşünecek kendini hazır hissettiği zaman bunu gerçekleştirecektir. Mantığını kaybetmemeye çalışsa da ayrılık onları derinden yaralar. Uzun süre kimse ile görüşmemek için kapılarını kapatır.

Terazi burcu

Terazi burçları aşk konusunu her zaman çok ciddiye almışlardır. Partner olmak onlar için su içmek kadar gereklidir. Bu sebeple ayrılık her zaman büyük travmalar getirir. Acı çekmesi gerekiyorsa gereğinden fazla açı çeker. Öyleki en yakın dostlarını tutsak alır ve sürekli eski ilişkisinden bahseder. Fakat bir zaman sonra kendisini yeniden birisi ile flört ediyor olarak bulacaktır. Onlar için aşk hiçbir zaman bitmez ve her yerde kalbini attıran kişiler olacaktır. Terazi burçları eğer karşısındaki kişiyi sadece basit bir flört olarak gördüyse ayrılık konusunda fazla bencil ve umursamazdır. Ancak sevdikleri kişiden ayrılmak onlar için çok zordur. Sakin olmaya çalışsa da içten içe hiçbir zaman iyi olamayacağını hissettiği uzun bir süre geçirir.

Akrep burcu

Son ana kadar bile ayrılığa çok yabancı gibi davranabilir. Asla neler hissettiğini göstermeyecektir. Eğer ilişkide darbe aldıysa bunu karşı tarafın yanına asla bırakmaz ve seviyorsa onun hayatını alt üst etmek için her şeyi deneyebilir. Yeterince acı verdiğini hissettiğinde de umursamadan gidecektir. Akrep burcu ancak tutkusu bittiği zaman ayrılığı düşünmeye başlar. Başka hiçbir şey umrunda değildir. Onun için tutku demek yaşamak demektir. Karşısındaki kişinin yanında yaşadığını hissetmemeye başladıysa ayrılık çanları çalıyor demektir. Gittiği zaman partnerinin kendisine ulaşabileceği ne varsa değiştirebilir. Ayrılıklar akrep burçları için adeta kabuk değiştirmek ve hayata yeniden –ve yine kim bilir yine kaçıncı kez- yeni bir başlangıç yapmak demektir.

Yay burcu

Bir gözü sürekli kapıda olan ve gitmek için hazır bekleyen yay burçları ayrılırken pek zorluk çıkarmazlar. Ama karşılarında genelde yaralı bir yürek bırakırlar. İçten içe bir yere ait olma hasretleri olsa da, yapıları gereği durağan şeyler oldukça sıkıcı görünür. Karşılarında her dediğine karşı çıkan, fazla evcimen, heyecandan hoşlanmayan birisi ile asla bir ömür tahammül edemezler. Yay burçları terk ederken gereğinden fazla açık sözlü konuşarak kapanmayacak yaralar açabilirler. Her şeye olduğu gibi ayrılığa da çabuk uyum sağlar. Genelde neşeli ve pozitif olarak bilinen yay burçları ayrılık acısını yaşarken olduğundan daha fazla neşeli görünecektir. Bu da onun bir çeşit maskesidir.

Oğlak burcu

Oğlak burçları fazla titiz ve ayrıntıcıdır. Eğer partneri ile bir ömür geçmeyeceğine herhangi bir ayrıntıdan ötürü karar kıldıysa katiyen bu karardan dönmez. İsterse karşısındaki kişi ağzı ile kuş tutsun, onun inadı inattır. Her ne kadar soğuk ve mesafeli görünse de aslında ilişkide çok fedakar ve vericidir. Aynı şekilde karşı taraftan da fedakarlık bekler. Güvenmek ister. Bir nedenden ayrılmaya karar verdiyse önce soğuk davranır, ağzını bıçak açmaz. Daha sonra karşısındakini artık istemediğini ima eder. Oğlak burcu için her şey ayrıntıdadır. Karşısında geçip sorun nedir deseniz bile hiçbir şey söylemeyebilir. Sonra birden patlar ve bundan 5 yıl önceki ufak bir kırgınlığı dahi karşısındakinin yüzüne çarpar, ayrılır ve geri dönmez.

Kova burcu

Bir kova burcu ciddi olmayan bir ilişki yaşıyorsa ve ilişkinin ilerlemeyeceğine karar verdiyse anında arkadaş konumuna iner. Sanki tüm her şeyi beraber yaşamamışsınız gibi birden karşınızda adeta bir ‘’ahbap’’ görebilirsiniz. O kimseyi kırmak istemez. Bu yüzden de kimsenin hayatından gitmek istemek gibi dertleri yoktur. Onun için herkes ‘’arkadaş’’tır. Bu nedenle ciddi ilişkilerinde bile sarsılmaz bir arkadaşlık temeli vardır. Ancak eğer çok kırıldıysa o zaman her şey değişir. En başta O değişir. Anında buz gibi soğur. İlişkinin bittiğini söyler ve gider. Bazen soru işaretleri bırakabilir. Çünkü hiçbir zaman ‘’sen bana bunu yaptın’’ şeklinde tartışmalara girmek istemeyecektir. Sessizliğe bürünür ve gider. Artık o kişi için asla eskisi gibi olamayacaktır. Acısını derinlerde yaşasa bile günlük hayatına devam ediyor gibi görünür. Kırılmış olsa da o kişi hep iyi hatırlamak ister.

Balık burcu

Balık burcu aşk konusunda sınırsız bir hayal gücüne sahiptir. Partnerini hayallerinin en tepesine koyar. O her zaman onun rüyalarını süslemiştir. Büyük bir aşkla sever ve bazen kullanılma derecesinde fedakar olabilir. Hepsinin farkındadır ama feda olsundur… Ancak bir gün gelir ve kendini hiç sevilmiyor hissetmiştir. Veya herhangi bir sebepten artık o kişiye olan aşkı aniden bitmiştir. O kişiyi tepeden alır ve sıradan birisi gibi davranmaya başlar. Daha sonra da gider. Açıklama yapmaz. Aşkından ağlayan balık burcundan eser kalmamıştır. Ayrılık konusu tartışmalı olmaktan ziyade muallak kalır. Bazen karşısındaki kişi bile onun neden gittiğini hiçbir zaman anlamayabilir. Ayrılıktan sonra acı çeker, kendi dünyasında bir inzivaya çekilir ve daha sonra yeniden hayata başlar.

Güzelim Güzel Her yönü ile özgün ve yenilikçi kadın sitesi

Scroll To Top