En Romantik Burç Hangisi?


En duygusal burç hangisi?

Aşık olan hangi burç romantik ve duygusal olmaz ki ? Biz de bu yazımızda sizlere burçların romantik yönlerini ele aldık. Bakalım en romantik ve duygusal burçlar hangileri?

Koç burcu: Aşkı ve romantizmi iliklerine kadar hisseden ve hissettiren koç burçları aşık oldukları zaman çok romantiklerdir. Eğer bir koç burcu ile beraberseniz, onun ateşli doğasının ve aşkının keyfini çıkarın!

Boğa burcu: Ruhunuzu ve bedeninizi her yönden doyuran bir aşk arıyorsanız boğa burçları tam size göre. Sakin duruşlarının altından neler çıkacağını tahmin bile edemezsiniz.


İkizler burcu: En romantik, en duygusal, en tutkulu; veya sizin ona yaklaşımınıza bağlı olarak en siniz bozucu, en geveze, en huysuz… Siz hangisi olmasını isterdiniz? ;)

Yengeç burcu: Aşık olduğu zaman ne kadar romantik ve duygusal olduğuna inanamazsınız. Sizin bile unuttuğunuz ayrıntıları hatırlayacak kadar iyi hafızaları vardır. Aynı zamanda çok iyi anne/baba olurlar.

Aslan burcu: Hislerini şov yaparak sergilemek onların işidir. Romantizm denilince hatırlanmak, iz bırakmak için ellerinden geleni yaparlar. Sakın merak etmeyin, hisleri gerçektir. Eğer karşınızda bir aslan burcu varsa romantizmin keyfini çıkarın.

Başak burcu: Romantizm denilince akla ilk gelen burç olmadığı kesin. Belki ayaklarınıza güller sermez ancak duygularının samimi, tavırlarının içten olduğuna emin olabilirsiniz.

Terazi burcu: İşte tüm hayatını romantizm eşliğinde yaşayan, aşka aşık bir burç… Sizi bulutların üstünde hissettirecek. Ancak bir şartı var; her zaman onun heyecanını ayakta tutabilecek misiniz?


Akrep burcu: Kontrol edilmekten ziyade etmeyi seven akrep burçları eğer isterlerse kalbinizi yerinden oynatacak kadar romantik olabilirler. Bunu yapabilmesi içinse buna gerçekten değiyor olmalısınız. Ona sonsuza kadar ona ait olduğunuzu hissettirirseniz, sizin için en romantik kişi olacaktır.

Yay burcu: Bir yay burcu ile beraberseniz, gerçekten sizde peygamber sabrı olmalı. Özel günleri unutabilir, aklı beş karış havada olabilir, burnunun dikine gidiyor olabilir. Ancak size olan sevgisi gerçekse en beklemediğiniz anda çok romantik olur ve bunu hiçbir zaman unutmamanızı sağlar.

Oğlak burcu: Kalbini çok zor açan oğlak burçları eğer size aşık olduysa belki çok büyük jest ve sürprizler yapmaz ancak; size verdiği güven duygusu, onun hep yanınızda olacağını bilmeniz her şeye bedeldir. En güvenilir burçlardan birisidir.


Kova burcu: Eğer canı romantik olmak isterse bunun için zaman ve mekan tanımaz. Ayrıca klişelere tahammülü yoktur. Sevgililer gününde çiçekle gelmez ama sıradan bir günde elinde en sevdiğiniz tatlı ile gelebilir :)

Balık burcu: Onun romantikliği, empati yapabilmesinden, sizin neye ihtiyacınız olduğunu çok iyi hissedebilmesinden gelir. Bir balık burcu size hayallerinizi yaşatabilir. Bunun için biraz harekete geçirilmeye ihtiyacı vardır.

Güzelim Güzel Her yönü ile özgün ve yenilikçi kadın sitesi

Scroll To Top