En iyi sevişen burç hangisi?


Yatakta en başarılı burç hangisi?

''En iyi hangi burç sevişir?'' diye merak ediyorsanız, öncelikle bu sorunun birden fazla yanıtı olduğunu söyleyelim... Burçlar farklı karakterler taşıdıkları için hepsinin sekse yaklaşımı da farklı olacaktır. Genel kanıya göre akrep burcu en iyi sevişen burç olarak düşünülür fakat yazımızı okuduktan sonra bakışınız tamamen değişecek. 

Herkesin farklı zevkleri olduğu gibi seks konusunda da herkes farklı beklentiler içindedir. Kimisi romantik, kimisi tutkulu, kimisi sıradışı seksten zevk alır. Bakalım burçların kadın ve erkekleri nasıl sevişiyor :)

Burçların seks performansı

En romantik  burçlar

Sevişirken romantik bir ortam hazırlayan, her şeyin uyum içerisinde gerçekleşmesini isteyen birisi ile beraber olmayı kim istemez! Eğer beklentiniz bu yönde ise, terazi, balık, yengeç burçları tam size göre. Özellikle terazi burcu aşka aşık bir burçtur. Yengeç burcu güçlü sezgileri ile karşısındakini nasıl mutlu edeceğini çok iyi bilir. Balık burç seks konusunda ise kendini suyun akışına kaptıran bir balık gibi uyumlu ve vericidir. Romantizmi sonuna kadar yaşatan bu burçlarla beraber olduğunuzda kendinizi bir prenses gibi hissedeceksiniz. 


En titiz burçlar

Bazı burçlar seksi öylesine yaşamaktan asla hoşlanmaz. Hayatlarındaki düzen ve titizlik sekste de kendisini gösterir. Temiz çarşaflar, havalanmış güzel kokan bir oda ve karşınızda kendisini size sunan partneriniz. Onunla hata yapma şansınız yok. Sevişme esnasında her şeyi ince ince hesaplayıp karşısındakine sonsuz doyum yaşatmak isteyen burçlar başak ve oğlak burçlarıdır. Aklınızda en ufak soru işareti kalmaz ve kendinizi rahatlıkla sekse bırakabilirsiniz… 

En ateşli burçlar

Tahmin edebildiniz herhalde ! Tabi ki aslan ve koç burçları bitmeyen enerjileri ile çok ateşli zamanlar geçirmenizi sağlarlar. Seksi adeta sahne sanatına dönüştürüp ikinizi porno yıldızları gibi hayal eder ve muhteşem bir deneyim sunarlar.En ateşli ve en kontrol meraklısı burçlar da denebilir. Kendinizi onlara teslim etmenizi isterler. Sizden ne kadar harika seks yaptıklarını duymak çok hoşlarına gider. Doğruya doğru, çok iyi seviştikleri bir gerçek.


En tutkulu burçlar

Seksi iliklerinize kadar yaşamak ister misiniz? Öyleyse boğa ve akrep burçları tam size göre. Boğa burcu için yemek yemek ne kadar önemli ise seks yapmak da o kadar önemlidir. Akrep burcu ise seks konusunda doğal bir yeteneğe sahiptir. Astrolojik olarak üreme organlarını temsil eder ve ölüm, cinsellik evi olan 8. Evin de yöneticisidir. Bu yüzden doğal yetenekler ile dünyaya gelmiştir. Karşısındaki insanın ne istediğini hemen anlayan bu burçlarla sevişme deneyimi onlardan bir daha kopamamanıza neden olabilir, bizden söylemesi :)


En sıradışı burçlar

Birisi yenilik mi dedi? İkizler, kova ve yay burçları sekste en sıradışı ve ezber bozan burçlardır. Eğer geleneksel değerleri önemsiyorsanız ilişkiniz çok uzun sürmeyebilir. Farklı yerlerde,farklı zamanlarda seks yapma fikri her zaman çok hoşlarına gider. Özellikle ikizler ve kova burçları sanal sekse bayılır! Seks hakkında uzun uzun mesajlaşabilir veya telefonda seks yapabilirler. Yay burcu ise daldan dala konan bir gezgin gibidir. Hayatınıza renk katmak için bu burçlarla sevişmeyi denemelisiniz.

Güzelim Güzel Her yönü ile özgün ve yenilikçi kadın sitesi

Scroll To Top