İkizler Kadınını Etkilemenin Ve Elde Etmenin Yolları


İkizler Kadını Nelerden Hoşlanır,Neleri Sever?

İkizler burcu kadınından hoşlanıyorsunuz ancak ona nasıl yaklaşacağınızı,nasıl açılacağınızı da bilmiyorsunuz.Aslında haklısınız da,hem çekici hem de karmaşık bir burç olan İkizlerden kim ondan hoşlanmaz ki? Bir taraftan size çok sıcak davranıyor; bazen de kendinizi onun kankası gibi hissettiriyor ve emin olamıyorsunuz...

Öncelikle çok zor bir oyunun içinde olduğunuzu bilmeniz lazım. İkizler burcu kadınları herkesle arkadaştır, herkesle flört eder, herkesin kalbine yer eder. Gerçek hislerini saklamakta pek bir ustadır. Sizin onun için gerçek bir arkadaş mı yoksa bir flört mü olduğunuzu anlamanız bir hayli zordur. Ama merak etmeyin, bu yazıyı sizin için hazırladık 😊

İkizler burcu kadınlarının kalbine giden yol beyninden geçer. Evet, doğru duydunuz! Bu kadınların kafası sizin sandığınızdan çok daha hızlı ve bir o kadar da farklı çalışır. Ne de olsa yönetici gezegeni Merkür’dür ve bu gezegen iletişimi temsil eder. Siz ona bir şey demeden o sizin ne diyeceğinizi anlamış ve cevabını çoktan hazırlamıştır. Bu yüzden zekice cevaplar hep ikizler burcundan çıkar ve ortamı bir anda kahkahaya boğar. Sizden de aynı şekilde kendi zekasını anlayan bir erkek olmanızı bekler. Hatta ona yapacağınız deha dolu esprilere hayran kalacaktır. Ama yeterince zeki olmadığınızı düşünüyorsanız, üzülmeyin, sizden bir Einstain olmanızı kimse beklemiyor. Onunla gülmeyi ve eğlenmeyi bilin, bu bile kafi.


Anlayış ve sabır...İkizler kadınlarıyla bir ilişkide olması gereken iki temel şey kesinlikle bunlardır diyebilirim. Kendilerinin sonsuza uzanan kararsızlığına anlayış gösterip, sürekli konuşup beyninizi yemesi konusunda da sabırlı olmanız gerekiyor. Her gülün dikeni vardır derler… Ayrıca bir başka anlayış göstermeniz gereken konuda da ‘ARKADAŞLARI’ Herkesle çok kolay arkadaş olan ikizler kadınlarının sosyal hayatındaki seçimlerine karışıp, onu kısıtladığınız anda ertesi gün telefonlarınıza çıkmayabilir; uzakta yaşayan ve çok hasta olan babaannesi ile ilgilenmek için bir süre sizden ayrı kalıp, daha sonra tamamen hayatınızdan çıkabilir.

Kendisi ile bir ilişkide olduğunuzu varsayalım. O sizinle sürekli yeni şeyler denemek, her buluşmada farklı yerlere gitmek, yeni heyecanlar yaşamak isteyecektir. Onu Alplerin zirvesine çıkarmanıza gerek yok, beklemediği anda beklemediği bir sürpriz yapın, yürüyüş yaparken ufak bir çiçek koparıp ona verin, bu yeterli olacaktır. İyi şanslar!

Güzelim Güzel Her yönü ile özgün ve yenilikçi kadın sitesi

Scroll To Top