İkizler burcu hangi burçlarla iyi anlaşır?


İkizler burcunun uyumlu olduğu burçlar hangileridir ?

Zodyak dünyasının en hızlı çocukları ikizler burçları kimlerle anlaşır, kimlerle iyi geçinir, kariyerinde kimlerle birlikte güzel işler çıkarır merak ediyorsanız yazımızın devamına buyurun! :)

Hava grubu olan ikizler burçları yine kendi grubundan olan kova, terazi ve ikizler ile iyi anlaşır. Zihinsel anlamda sürekli faal olan ve kendini geliştiren ikizler burçlarına ayak uydurmak zordur. Onlar hep yeni şeyler öğrenmek, yeni yerler görmek merakları ile dolup taşarlar. Olgun ikizler burçları bile meraklı çocuklar gibilerdir. 

Ateş grubu olan aslan, koç ve yay da ikizler ile anlaşan burçlar arasındadır. Yay burcu ikizler burcunun tam zıttı olduğu için anlaşabilmeleri fedakarlık gerektirir ancak yine de birbirlerine tahammül edebilirlerse çok iyi bir çift olurlar. Hava ateşi körükler, ikizler fikir üretir ve ateş grubu olan burçlar o fikirler için adım atmaktan asla çekinmezler. Bu yüzden iyi geçinirler. 

Toprak grubu olan boğa, başak ve oğlak ise ikizler burçları ile anlaşır ancak bunun için empati yapmaları gerekir. İkizlerin değişken tavırları boğada güven uyandırmaz ve başaklar sinir bozucu bulabilir. Oğlak burçları ise sır küpü olduğundan ikizlerin pek merakını çekmez. Fakat bir araya geldiklerinde birbirlerinden öğrenecek çok şeyleri olduğunu fark ederler. 

Su gruplarından olan akrep, yengeç ve balıklar ikizlerin ilk başta ilgisini çekse de, güvenmeden hareket etmeyen su grubuna pek yanaşmamayı seçebilir. Akrebin ürkütücü, yengecin savunmacı ve balığın mantıksız olduğunu düşünecektir. 

İkizler esasen oldukça hassas bir burç olmasına rağmen kendisine katı davranabilir. O anlarda su grubundan olan akrep, balık ve yengeç ikizler burçlarının duygusal destekçisi olacaklardır. Eğer onları tanımak için şans verirse çok iyi anlaşacaklardır.

İkizler burçları evlilikte kova ve terazi ile uyumludur. Yay burçları ile zıtlaşarak geçinirler. Aralarında her zaman bir tutku olur. 

İkizler burcu iş hayatında onu rahat bırakacak ve yeteneklerini geliştirmesi için özgürlüğüne saygı duyan bir üstü ile çalışmak isteyecektir. Bunun için kova burçları ile kariyer hayatında başarılı olurlar.

Güzelim Güzel Her yönü ile özgün ve yenilikçi kadın sitesi

Scroll To Top