İkizler erkeği seks hayatı


İkizler erkeği yatakta nasıldır ?

İkizler burcu erkeği hayatta her şeyi tecrübe etmek istediği gibi seks konusuna da öyle yaklaşacak ve denemek isteyecektir. O seks konusunda biraz farklı düşünür. İkizler burcunu etkileyecek bir kadının zeki bir kadın olması gerekir.

İkizler burcu erkeği ile cinsellik demek yatakta farklı pozisyonlara ve kişiliklere açık olmak demektir. Evet, doğru duydunuz, farklı kişilikler! Bir an maço bir erkek gibi davranıp hemen sonra sizi prenses gibi hissettirebilir. Bunlar onu tahrik eden küçük oyunlardır. İkizler erkeğini tahrik etmek istiyorsanız size küçük bir ipucu; telefonla onu arayın ve seksi konuşun, sonra eve gittiğinizde sizi ateşli bir adam karşılayacak ve harika bir seks yaşatacak.

İkizler burcu erkeğinin önce zihninin uyarılması gerekir. Yatakta onunla konuşmanız onu tahrik edecektir. Parmaklarına dokunup, oynayabilirsiniz.Bu da onu tahrik eder.

Eğer gelenekçi bir yapınız varsa bu adam size daha fazla uyum sağlayamayıp gidebilir. Onu etkilemek için farklı şeylere açık olmanız gerekir. Farklı pozisyonlar denemeli, değişik mekanlarda onunla birlikte olabilmelisiniz. Fantezi dünyası fazlasıyla geniştir.

Kova burcu kadını yatakta ikizler burcu erkeği ile çok iyi uyum sağlayabilir. İkizler erkeğinin seksten beklentisini zeki bir kova kadını çabucak anlar ve ona istediğini verir. Kimseye duygularını kolay kolay belli etmeyen kova kadınları ikizler erkeğini yatakta şaşırtıp beklenmedik şeyler yaparak heyecanını ayakta tutabilir.

Yay burcu kadını zıt çekimden dolayı ikizler erkeği ile ateşli birlikteliklere imza atabilir. İkizler erkeği yay kadınının macera sever yanından hoşlanacaktır.

Not:Şu yazı da ilginizi çekebilir; İkizler erkeği ile aşk ve evlilik hayatı 
http://guzelimguzel.com/Kategoriler/yasam-tarzi/Astroloji/ikizler-burcu-erkegi-ask-hayati-/469

Güzelim Güzel Her yönü ile özgün ve yenilikçi kadın sitesi

Scroll To Top