İkizler erkeğini etkilemenin ve elde etmenin yolları


İkizler erkeğini etkilemenin ve elde etmenin yolları

Ele avuca sığmayan,yerinde duramayan bir İkizler erkeğine mi aşık oldunuz ? İkizler erkeğini kendinize aşık etmek mi istiyorsunuz? Eğer bu sorulara cevabınız ‘’evet’’ ise, işiniz hem çok kolay hem de çok zor! :)

İkizler erkeği özgürlüğüne düşkün,hesap vermeyi ve sorgulanmayı sevmeyen bir yapıya sahip olduğu için,onu kendinize bağlamakta zorluk çekebilirsiniz.Ama durun hemen ümitsizliğe kapılmayın! Zoru başarıp,onu kendinize hayran bıraktığınızda;haşarı,yaramaz afacan çocuk ,dünyanın en mükemmel aşığına dönüşüverir!  

Gerçekten de ,kadın erkek fark etmeksizin,bir ikizler sevgilisine bağlanırsa,ona aşık olursa, mutluluktan partnerinin başını döndürebilir.’’İyi güzel de, bunu nasıl başarıcaz ? ‘’ diye homurdanmaya başladınız,farkındayım :) 

İşte size ikizleri divane aşık yapma tüyoları!

Yalın olun

Lider ve ortamların aranılan adamı konumundaki ikizler , her şeyi anlamaya ve çözmeye çalışan meraklı bir çocuk gibidir.Tanımlayamadığı ve anlamlandıramadığı her şey onu ürkütür ve kaçırır.Özellikle ilk buluşmada güçlü yönlerinizi ispatlamak adına karmaşık ve dolambaçlı bir görüntü sergilemeyin.Onun sizi tanımlamasına ve anlamasına izin verin.

Aşırı makyaj ve aşırı seksi kıyafetler tercih etmeyin

İkizler zekasını ve tarzını ustalıkla teşhir etmeyi sever ve egosunu bu kaliteli teşhirden besler.Amaaa; Pespayelikle,bedensel teşhirle,avamlıkla işi yoktur! 

İkizler erkeğini cinsellikle ,erotizmle etkilemeniz mümkün ama kısa ve geçici bir süre...Eğer sırılsıklam aşık olduğunuz ikizler erkeğini uzun süreli (evlilik,flört ) kendinize bağlamak istiyorsanız,ona itici gelen aşırılıklardan kaçınmalısınız.

Zekanızla etkileyin

İkizler erkeği bir kadında zekaya aşık olur.Şüphesiz fiziksel özelliklerde onun için önemlidir ama, seksi bir kadın eğer yeterince zeki değilse elinin tersiyle itiverir!

Zekanızı,entelektüel kapasitenizi doğru zamanda doğru yerde kullanırsanız,onu etkilemeniz çok kolay olacaktır.Özellikle pratik zeka,hazırcevaplık,standart dışı espri anlayışı ikizler erkeğini mest eder.

Yenilikçi  ve yaratıcı olun

İkizler kadını ve erkeği standart,rutin şeylerden hemen sıkılır ve ilgisini başka şeylere verir.İkizler burcu bir insanla arkadaş veya sevgili olmak istiyorsanız,olaylara farklı bakabilmeli,yenilikçi ve özgün çözümler üretebilmelisiniz.Eğer böyle bir yeteneğiniz yok ise, varmış gibi sakın davranmayın! Çünkü ikizler, ‘’mış’’ gibi yapılan şeyleri hemen anlar ve nefret ederler.Böyle davranmak yerine sessiz kalıp,onun ürettiği çözümü anlamak için sorular sorun.Bu daha çok işe yarayacaktır ;)

Kontrollü bir özgürlük verin

Başlarken de söylediğim gibi,ikizler erkeği özgürlüğüne aşırı düşkündür.Onu sorgulayan,aşırı kıskanan,aşırı ilgi gösteren bir kadınla uzun süre birlikte olması imkansızdır.Bu nedenle ikizler erkeğine kontrollü bir özgürlük alanı sağlayın.Nasıl mı? Bir örnekle açıklayayım;

3-4 yaşlarında bir erkek çocuğu düşünün..İlgili,meraklı ve asi.Annesinin elini bırakıp sürekli bi şeylerle ilgilenen,yeni şeyler öğrenmek isteyen bir çocuk... Bu çocuk,annesine isyan eder,iilede elimi bırak ben tek başıma gezimcem der,ama etrafında anneyi göremeyince ağlamaklı olur ya! İşte tam böyle bir özgürlük ;)

İkizler erkeği yukarıdaki kriterlere göre sizden hoşlandıysa, size aşık olduysa ona kontrollü bir bağımsızlık vermekten korkmayın.Meraklı bir çocuk gibi bakınır,gözlemler ama kötü bir şey yapmaz,size geri döner:)

Şu yazı da ilginizi çekebilir; İkizler erkeği aşk hayatında nasıldır? http://guzelimguzel.com/Detay/astroloji/ikizler-burcu-erkegi-ask-hayati-/469


Güzelim Güzel Her yönü ile özgün ve yenilikçi kadın sitesi

Scroll To Top