İkizler kadını aşk ve evlilik hayatında nasıldır ?


İkizler Kadını Özellikleri Nelerdir?

Her konudan haberi olan, konuşan, gülen, her yerde eğlenebilen bir kadın gördünüz ve ilginizi çekti. Biraz daha yakınlaşmak istiyorsunuz… Evet, o bir ikizler burcu kadını. Size ufak bir uyarıda bulunalım; yerlerinde duramayan ikizler kadının hızına yetişmeye çalışmayın, yorulursunuz. Siz iyisi mi onları rahat bırakın ve neşesinin size de bulaşmasına izin verin. Ayrıca o konuşurken de ilgili olun, çok hoşuna gidecektir.

İkizler burcu astrolojik anlamda bilgiyi, hareketi simgeler. Bu yüzden hem kendisi hem de beyni oldukça hareketli olacaktır. Çok orijinal fikirleri, olayları her açıdan değerlendirme yetenekleri ikizler burcu kadınlarını iş dünyasına çok yukarılara taşıyabilir. Fakat eğer başladıkları işi bitirebilirlerse… Onlar sadece fikir üretmek ve hemen yeniden başka bir konuya odaklanmak isterler. Çalıştığı iş ona gerekli özgürlüğü sağlamıyor bir de baskıcı bir patronu varsa uzun süre dayanamayabilirler. 

İkizler kadınları çok iyi birer arkadaştırlar. Bu yüzden de birlikte olmak istedikleri kişi ile en başta çok iyi dost olmak isterler. Sizinle uzun uzun sohbetler edebilmeli, çocuklaşabilmeli, güney taraflarına tatile giderken son dakika kendinizi Karadeniz’in yaylalarında bulabilmeli, her anı keyifle yaşayabilmelidir. Kıskanç değildir diyemeyeceğim elbette kıskançtır! Fakat o bunu çok iyi kamufle eder ve akıllıca adımlar atar. Çok yakın bir ikizler burcu arkadaşım vardı. Sevgilisinin iş yerine yeni gelen bir kadını rakip olarak görebileceğini hissetmişti. O rakip iş arkadaşı (havalı, karizmatik, seksi iş arkadaşı evet) ile bir şekilde tanışma fırsatını bulup arkadaş oldular. Ona böylece o adam aslında bana ait mesajını iletmiş oldu. O yüzden onun zekasını ölçmek istiyorsanız lütfen bir daha düşünün :) Size hayatınızın unutulmaz dersini verebilir. 


İkizler Kadını Aşk Hayatı

İkizler burçları aşk hayatları ergenliğin ilk yıllarında oldukça renkli olacaktır. Aşkı, erkekleri, kendini yeni yeni tanımaya başladığı yıllarda pek çok kalp ağrısı da bırakacaktır geride.  Kendisi de üzülecek midir? Elbette! Ama onun ne kadar acı çektiğini ve üzüldüğünü görmenize asla izin vermeyecektir. Onun kalbine girmeyi başarırsanız, bu neşeli, sevimli kadının yüzünde belki de anlık göreceğiniz hüzün dalgasının etkisinden kurtulmanız da zaman alabilir. Sonra bir bakmışsınız yine o gülümsemesi yerine gelmiş. Saniyeler içinde değişen ruh hali onun aslında ne kadar hassas bir dünyası olduğu anlamına gelir. O her şeyi adeta yaşar. Fakat duygularının mantığının önüne geçmesine izin vermemeyi bilinçli olarak seçer. 

İkizler Kadını Seks Hayatı 

İkizler kadını seks hayatları da tıpkı kimlikleri gibi renkli olacaktır. Yatakta yeni şeyler denemekten ve özellikle değişik kılıklara girip yeni fanteziler yaratmaktan büyük keyif duyar. İkizler kadınları yatakta tüm bu sınırsız isteklere uyabilecek bir partner ister. Mental anlamda tahrik oldukları için seksi konuşmalar ikizler kadının yatakta çıldırmasını sağlar. Onu tahrik etmek için seksi bir mesaj gönderin ve onun gerisini getirmesini keyifle izleyin. İkizler kadınları seks yapmak için değişik mekanlar seçmek isteyecektir, ona uyum gösterirseniz çok renkli bir cinsel hayatın sizi beklediğine emin olabilirsiniz :)

İkizler burcu kadınları aşk hayatlarında uyumlu oldukları burçlar terazi ve kovadır. Yatakta ise yay erkekleri ile tutkulu bir uyum yakalayabilirler.

Güzelim Güzel Her yönü ile özgün ve yenilikçi kadın sitesi

Scroll To Top