İlişkinizin burcu nedir?


İlişki veya evliliğin başlangıç tarihine göre burcu nedir?

‘İlişkinin de burcu mu olurmuş!’ dediğinizi duyar gibiyim:) Evet, ilişkilerin de başladığı tarihler baz alınarak burçları belirlenir. Böylece ilişki genel olarak hangi karakterde olacak tahminlerde bulunulur. Bizler de sizin için bu konuyu ele almak istedik. Keyifli okumalar! :)

Koç Burcu (21 mart- 20 nisan)

Eğer ilişkiniz koç burcu tarihlerine denk geliyorsa ateşli bir birlikteliğiniz olduğu söylenebilir. Olumlu anlamda sizi heyecanlandırır, güzel bir seks hayatınız olur ve ani kararlarla hayatınıza renk katarsınız. Olumsuz anlamda ise ilişkide taraflardan biri veya her ikisi de sadece kendini düşünecek kadar bencilce davranabilir.

Tavsiye; empati yapın, birbirinize vakit ayırdığınız zaman daha sakin ortamlarda vakit geçirmeyi deneyin, risk içeren kararları düşünmeden almayın.


Boğa Burcu (21 nisan- 21 mayıs)

Aşk gezegeni venüs etkisi altında olan bir çift hayattan son derece keyif alarak yaşar. Yemek yemek, seks yapmak, yemek yemek ve yine seks yapmak isterler. değişiklik yapmaktan ve risk içeren kararlar almaktan hoşlanmazlar. Bu da zamanla ilişkilerinde monotonluğa yol açabilir. Ayrıca paylaşım sadece yemek ve seks üzerine olunca, yeterince derinlikten söz edilemez.

Tavsiye; arada bir değişiklikten zarar gelmez. Bazı alışkanlıklarınızı değiştirin. Partnerinizin duygularını önemseyin. Harekete geçin ve beraber spor yapın. Hem o göbeği eritmiş olursunuz ;)

İkizler Burcu (22 mayıs- 22 haziran)

İlişkiniz iletişim burcu ikizler aralığına denk geliyorsa, iletişiminizin güçlü olduğu aşikar. Birbirinizle saatlerce konuşabilirsiniz. Olumlu tarafı, birbirinizle çok eğlenecek, seyahat edeceksiniz. Olumsuz tarafı ise birbirinizi çabuk tüketme eğiliminizin olması.

Tavsiye; birbirinizi boğmayın, özenli davranın ve düşünerek hareket edin. Böylece daha sağlam temelleri olan derin bir ilişkiye adım atmış olursunuz.


Yengeç Burcu (23 haziran- 22 temmuz)

Yengeç aralığına denk gelen ilişkiler birbirine bağlı, son derece verici, duygusal ilişkilerdir. Saatlerce birbirinizin gözlerine bakmak, birbiriniz için yemek yapmak, akşama kadar tv izlemek isteyebilirsiniz. Olumlu yanları duygusal açıdan besleyici bir ilişki olması. Olumsuz yanları ise ilişkide taraflar zamanla birbirini kısıtlamak isteyebilirler, kıskanç olabilirler.

Tavsiye; beraber çeşitli aktivitelere gidin, kendinize özel zaman ayırın ve aşırı kıskanç tavırlar sergilemekten uzak durun.

Aslan Burcu (23 temmuz-22 ağustos)

Parıl parıl parlayan bir çift! Son derece göz alıcı ve hatta popüler bir ilişki diyebiliriz. Olumlu yanları bu ilişkide kendinizi çok özel hissedecek ve şımaracaksınız. İlişki başınızı döndürecek. Olumsuz yanları ise ilişkide ‘ego savaşları’ olabilir. Gurur meselesi haline gelen ufak tefek konular bile canınızı sıkabilir.

Tavsiye; karşınızdaki kişiye emirler vermeye ve yönlendirmeye çalışmayın. Her şeyi gurur meselesi haline getirmeyin. Ufak şeylerden de keyif almasını bilin.


Başak Burcu (23 ağustos- 22 eylül)

İlişkiniz başak burcu aralığına denk geliyorsa iletişimin olduğu, her şeyin düzenli ve hatta yaz tatilinizin bile kış aylarından ayarlanmış olduğu bir ilişkiniz olabilir. Bu, ayakları yere basan sağlam bir ilişkidir. Olumsuz yanları eleştirel başak burcu etkileri nedeniyle birbirinizi olur olmaz eleştirip kırabilirsiniz.

Tavsiye; dilinizi yumuşatın, bir kere de plansız yola çıkmayı ve hayatın size neler hazırladığını görmeyi deneyin ;)

Terazi Burcu (23 eylül- 22 ekim)

Venüs etkileri altında olan son derece romantik bir ilişkiniz var. Sürprizler, hediyeler ve romantik anlar… Her şey büyüleyici görünüyor. Birbirinizi göklere çıkarmak, şımartmaktan hoşlanıyorsunuz. Olumsuz yanları ise fazla mükemmeliyetçi olmak, hayır diyememek. Partnerinizin ufak kusurları sizi soğutabilir veya heyecanınız çabuk sönebilir.

Tavsiye; ilişkiniz hakkında gerçekçi olun, kararsız kaldığınız konuları mantıklı bir şekilde ele alın, karşınızdakini kırmadan kendi isteklerinizi de dile getirin.


Akrep Burcu (23 ekim- 21 kasım)

Akrep burcu aralığına denk gelen ilişkiler inişli çıkışlı, tutkulu ve kıyıya vuran hırçın dalgalar gibidir. Fırtınanın ne zaman kopacağını asla kestiremezsiniz. Korkunç kavgalardan sonra gelen ateşli sevişmeler olabilir. İyi anlamda bu ilişkiye dinamizm katar. Olumsuz yanları ise zamanla yıpratıcı olabilir. Gizemli akrep etkileri nedeniyle arada söylenmemiş sözler, saklanan sırlar olabilir.

Tavsiye; fırtına öncesi sakin ve mantıklı olmaya çalışın, içinize atmak yerine karşı tarafla açıkça konuşun ve dürüst olun.

Yay Burcu (22 kasım- 21 aralık)

Birbirinizle çok eğleniyorsunuz, kahkahalar, keyifle geçen zaman ve bol seyahat! Kulağa çok hoş geliyor doğrusu ;) Yay aralığına denk gelen ilişkiler eğlenceli, özgür ruhlu bir ilişkidir. Olumsuz yanları ise fazla keyif odaklı olmak ilişkinin derinleşememesine neden olabilir. Ayrıca tutulmayan sözler, bozulan planlar hayal kırıklığı yaşatabilir.

Tavsiye; her zaman kahkaha atıp eğleniyor olmak kaliteli bir ilişki yaşadığınız anlamına gelmez, paylaşımın derinliğini arttırın. Birbirinizi anlamaya ve birbirinize verdiğiniz sözleri tutmaya özen gösterin.


Oğlak Burcu (22 aralık- 21 ocak)

Sorumluluk ve vicdani yanı ağır basan ciddi, olgun bir ilişki. Oğlak ilişkilerinin uzun sürdüğünü söyleyebilirim. Çiftler birbirine karşı kendini sorumlu hisseder, hayatlarını planlarlar, ortak işler kurabilir, beraber başarıyı hedefleyebilirler. Olumsuz yanları ise bu ilişkinin zamanla iş ilişkisi gibi ilerleme ihtimali olması, macera ve heyecan barındırmaması olabilir.

Tavsiye; beraber değişik aktivitelere katılın, sizi neşelendirecek şeyler yapın ve planlarınız hakkındaki düşüncelerinizi bir kenara bırakarak sizi rahatlatacak tatillere çıkmayı deneyin.

Kova Burcu (22 ocak- 19 şubat)

Kova burcu aralığına denk gelen ilişkilerden ‘’sıradışı, farklı, marjinal’’ olarak bahsetmemiz son derece mümkün. Bu ilişkide çiftler sosyal bbir grup içinde tanışmış ve birbirlerinin orijinal fikirlerinden etkilenmiş olabilirler. Şimşek hızı ile başlayan ve biten ilişkiler kova aralığına denk gelebilir. Olumlu yanları aranızda çok güçlü bir çekim olması, birbirinize farklı gelen sıra dışı bir ilişki yaşıyor olmanızdır. Olumsuz yanları ise özgür olma ihtiyaçlarınız nedeni ile sorumluluk almaktan çekinebilirsiniz.

Tavsiye; sorumluluk alın ve fedakarlık yapın. Birbirinizle duygularınızı paylaşın. Duygusal anlamda verici olmaya çalışın. Paylaşım arttıkça ilişkiniz güçlenecektir.

Balık Burcu (20 şubat- 20 mart)

İlişkinizin şimdiye kadar yaşanmış en romantik aşk ilişkisinden bile daha romantik, daha olağanüstü buluyor olmalısınız. Adeta birbiriniz için yaratılmış olduğunu hissediyor, ondan hiç kopmak istemiyorsunuz. Olumlu yanı sizi bir masal diyarındaymış gibi hissettirebilmesi. Olumsuz yanı ise, ne zamana kadar bir masal kahramanı olarak yaşayabilirsiniz?

Tavsiye; mantıklı düşünün ve ayaklarınız yere bassın. Sorumluluk almadan, somut adımlar atmadan hiçbir şey ilerlemez.

Güzelim Güzel Her yönü ile özgün ve yenilikçi kadın sitesi

Scroll To Top