Koç Burcu Kadınını Etkilemenin Ve Elde Etmenin Yolları


Koç Burcu Kadını Nelerden Hoşlanır?

Koç kadınını etkilemek istiyorsanız,neleri sevip nelerden hoşlanmadığını iyi bilmeniz gerekir...Koç kadınını etkilemenin püf noktalarını açıklayacağım bu yazı işinize yarayabilir.Hazırsanız başlayalım;

Koç burcu zodyakta 1. Evi yani başlangıç evini temsil eder. Kişinin bebeklik zamanı ile ilgilidir. Bu nedenledir ki koçlar gittikleri her ortamda ilgi görmek isterler. Önce onun sözü dinlensin, onun istekleri yerine getirilsin, öncelik hep onda olsun ister. Aynı zamanda istediği olmayınca aniden öfkelenir, bağırır ve sonra bir bakmışsınız öfkesi geçmiş yine mutlu bir insan olmuştur.

Bir koç kadına yaklaşmadan önce karşınızda her istediği olsun isteyen bir bebek bulacaksınız. Evet koçlar çok şey ister dedik, onlara her istediğini verirseniz mutlu mu olurlar peki ? Cevap;HAYIR!

Üzücü ama gerçek bu...Onların sizde değerli bir şey görmeleri ve bunun için uğraşmaları lazım. Yine üzülerek söylüyorum ki kovalamaktan hoşlanırlar. Ama bu kovalama durumu çok uzun sürerse sizden bıkmasına neden olur. Oldukça sabırsızdır. Ayrıca herhangi bir yalanınızda sizi kapı dışarı eder. Çünkü o çok dürüsttür ve sizden de aynısını bekler. Bu yüzden ona tutamayacağınız sözler vermeyin. Büyük bir hızla gözünden düşersiniz. 


Cesaret bu kadınların ruhunda vardır. Koç burçlarını genelde - ağır mars etkileri varsa- spor salonlarında, tekvando kurslarında, dağların yamaçlarında bulabilirsiniz. Cesaret ve güç isteyen her şeye bayılır. Enerjisi sanki hiç bitmeyecek gibidir. Ona ayak uydurmak için birkaç spor dalından ufak çaplı bir şeyler biliyor olmanız sizin için faydalı olabilir. Ona ‘’maça beraber gidelim’’ dediğinizde yüzündeki mutluluğu görmek sizi de çok mutlu edecektir. Kaç kadın maça gitmekten hoşlanır ki? Ama bütün bu saydıklarım onu ‘’erkeksi’’ sanmanıza yol açmasın. Öyle bir an gelir ki herhangi bir dişiden daha çok dişi olduğunu size hissettirir ve ayaklarınızı yerden kesebilir. 

Heyecanlı yapıları nedeniyle onları sıradan işlerde uğraşırken göremezsiniz. Tek düze işler ona göre değildir. İçinde aksiyon, hız, tutku, yarış, adrenalin olan şeyler ilgisini çeker. Genelde bir işe başlar ve o işin sonu gelmez. Koç burçları sadece başlatmaktan hoşlanır. Devam ettirmede güçlük çekerler. 

Her şeyin iyi gitmesi de zaman zaman sinirlerini bozabilir. Onun canını sıkacak bir durum yoksa kendisi bir durum yaratır ve o durum üzerinden sizinle kavga eder. Ne kadar ilginç değil mi? 


Bir koç kadınını elde etmek at yarışında yandaki atla sürekli burun farklı ile yarışmak demektir. Geride kalırsanız yanarsınız. Onu geçerseniz ayarları bozulabilir. İyisi mi siz zaman zaman burun farklı ile sizi geçmesine, zaman zaman da bilerek onu geçmeye çalışın. Bundan büyük bir haz duyacaktır. Arada sırada ona ufak turnuvalar düzenleyin. Önce kim havuza atlayacak diye onu yarışa sokun. Onun tutkularıyla, heyecanlarıyla, öfkesiyle, muziplikleriyle yaşamayı öğrenin. 

Böylece ilişkinin kıymetini anlayacak ve sizden kopamayacaktır. Olur da koparsa yeniden gelecektir merak etmeyin ;)

Şu yazı da ilginizi çekebilir;Koç erkeğini etkilemenin ve elde etmenin yolları.

Güzelim Güzel Her yönü ile özgün ve yenilikçi kadın sitesi

Scroll To Top