Koç Burcu hangi burçlarla iyi anlaşır?


Zodyak aleminin heyecanlı çocuğu koç burcu hangi burçlarla uyumludur?

Koçun en iyi geçindiği burçlar yine kendisi gibi ateş grubundan olan aslan ve yay burçlarıdır. Doğa olarak benzerler. Dürüst, enerjik ve sıcakkanlı yapıları ile birbirlerini nerede görseler tanırlar.

Koç burcunun uyumlu olduğu bir diğer grup ise hava grubu olan terazi, ikizler ve kovadır. Hava grubu koçun ateşini adeta körükler ve beraber hem çok iyi dost hem de çok iyi iş arkadaşı olurlar. Esasen koç burcu ile terazi burcu zıt burçlardır. Fakat zıtlar her zaman birbirini tamamlar. Bu yüzden koçun anlaşamadığı burç terazi olmasına rağmen birbirlerine anlayışla yaklaştıklarında çok güzel bir çift olurlar.

Koç burcu ile toprak gruplarından olan boğa, başak ve oğlak burçları da aşırı yanlarını törpüledikleri zaman anlaşabilirler. Toprak grubu burçlar garanticidir. Koç burçları ise ateşli doğaya sahip şövalye ruhlu kahramanlardır. Toprak grubu burçlar yeniliğe açık olursa ve koç da hemen her şey için harekete geçmek yerine daha sakin davranırlarsa birbirlerini tamamlayabilirler. 

Koç burçları su grubundan olan akrep, yengeç ve balıkları anlamakta zorluk çekebilir. Genelde empati yapmak yerine sadece kendini düşünen koç burcu, duygusal su burçları ile anlaşabilmek için karşıdaki kişinin duygularına yoğunlaşmayı öğrenebilmelidir. 

Aşk hayatında koç burcunu aslan, yay ve terazi tamamlar.

İş hayatında ikizler ve aslan burçları ile çok uyumlu olurlar.

Güzelim Güzel Her yönü ile özgün ve yenilikçi kadın sitesi

Scroll To Top